Відбулось урочисте засідання першої сесії Львівської міської ради 8-го скликання

4 грудня 2020р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 4 грудня, у великій сесійній залі Ратуші відбулась урочиста сесія Львівської міської ради 8-го скликання. Новообраний міський голова Львова Андрій Садовий в присутності депутатів склав присягу.

"Вітаю Львівського міського голову та депутатів першої сесії Львівської міської ради 8-го скликання! Сьогодні ви починаєте свою роботу як представники інтересів жителів найбільшої ОТГ області. Пам’ятайте – ви представляєте Львівську об’єднану територіальну громаду. І ключовими словами в цьому є "об’єднана" і "громада". Тож єдності вам у сесійній залі та успіхів у реалізації суспільного інтересу мешканців Львівської ОТГ", - наголосив голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький. 

Зазначимо, що Андрій Садовий вчетверте став міським головою міста Львова. Цієї каденції, відповідно до змін у законодавстві, він став головою Львівської об'єднаної територіальної громади.

На засіданні від імені Львівської обласної державної адміністрації депутатів та Андрія Садового привітав перший заступник голови - Андрій Годик.

"Саме вам випала велика честь бути першими, хто представляє інтереси мешканців новоствореної Львівської об'єднаної територіальної громади. До Львова долучились навколишні населені пункти, що є, безумовно, передумовою для додаткового розвитку. Водночас, це - додаткова відповідальність за тих людей, що проживатимуть в ОТГ. Саме відповідальність є ключовим і основним обов'язком будь-якого політика європейського зразка. Тож при прийнятті рішень пам'ятайте про тих, хто вас обирав і віддав за вас свої голоси. Бажаю єдності в сесійній залі і успіху на благо наших громадян", - зазначив він.

"Всі ми розуміємо, якими відповідальними та важливими для всіх нас є нова каденція місцевих рад. Львівським обранцям ще раз нагадую про потребу шукати порозуміння, заради добра громади. А також закликаю, особливо пам‘ятаючи про збереження старого Львова, підтримувати і розвивати довколишні села та мікрорайони. Зокрема, Білогорщу, Рудне, Лисиничі та інші села і містечка Львівської ОТГ. Маю велику надію, що Львівська громада буде однією з найсильніших та найрозвиненіших ОТГ в області. А вона має для цього всі передумови", - звернувся до присутніх від імені Львівської обласної ради заступник голови ЛОР - заступник голови ЛОДА Юрій Холод.

Довідково.

Площа об'єднаної територіальної громади складає 315.6 км2.  Чисельність населення  становить 783065 осіб.  Міське населення - 765843, сільське населення - 17222. Львівська об'єднана територіальна громада охоплює 19 населених пунктів. 

 

Христина Дмитрик

Ключові слова:

ЛМРсесія

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook