До уваги громадськості: дайджест актуальних можливостей залучення коштів МТД від іноземних донорів

7 грудня 2020р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Департамент міжнародної технічної допомоги (МТД) та міжнародного співробітництва Львівської ОДА підготував Дайджест актуальних можливостей залучення коштів МТД від іноземних донорів.

Він складається із 5-и розділів: «Розвиток територіальних громад», «Розвиток громадянського суспільства», «Розвиток сфери культури», «Економіка, малий та середній бізнес», «Гранти та конкурси на постійній основі».

Кожен проект містить пріоритети, бенефіціари, бюджет та дедлайн.

«Є низка проектних можливостей, які актуальні до середини, або ж до кінця грудня цього року. На них потрібно зосередити особливу увагу, адже терміни обмежені. Є проекти, які працюють на постійній основі. Тут у виконавця більше часу опрацювати власну ідею та належним чином її подати»,-  розповіли у департаменті.

Серед представлених можливостей - отримання компаніями фінансування на початкових стадіях їх розвитку. Його надає Український фонд стартапів УФС. У пріоритетах – фінансування лише українського бізнесу з орієнтацією на світові ринки, проекти мають бути на ранніх стадіях розвитку, організація має бути орієнтована на отримання доходу. Скористатись можливістю можна до кінця року.

Українські громадські організації можуть, до прикладу, взяти участь у конкурсі проектів фонду сприяння демократії. Фінансово підтримуватимуть унікальні і перспективні проекти, особливо такі, що сприяють розвиткові спроможності та самозабезпечення недержавних організацій в Україні.

Усі проекти мають активні посилання, відтак читач одразу може перейти на проект, який його зацікавив та дізнатись більше інформації.

«Запрошуємо усіх зацікавлених скористатися можливостями для реалізації власних ініціатив», - додали в департаменті.

Дайджест доступний за посиланням.

 

Юлія Савостейко 

Ключові слова:

грантимтд

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook