ДП “Львівський облавтодор” неналежним чином виконує роботи з очищення доріг місцевого значення від снігу

16 лютого 2021р, Новини. Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку, Прес-служба ОДА

Про це повідомив cьогодні під час сесії директор департаменту дорожнього господарства Львівської ОДА Орест Шуліковський.

"На балансі департаменту перебуває 6506 кілометрів доріг місцевого значення, які обслуговує три підрядні організації – ПП “Рома”, ДП “Львівський облавтодор”, та ТЗоВ “Дрогбуд”.  Найбільша проблема з ДП “Львівський облавтодор”, який подається на тендери і до Служби автомобільних доріг Львівщини, і до департаменту. Показує одну і ту ж техніку, яку скеровує  почергово на дороги державного та місцевого значення. Внаслідок чого до населених пунктів  скеровують  техніки недостатньо. Ми доручили ДП “Львівський облавтодор” залучати  додаткову техніку і наголосили, що проведемо оплату цих робіт. Минулого тижня департамент скерував 15 приписів ДП “Львівоблавтодор” за неналежне виконання робіт  з очищення доріг", – зазначив Орест Шуліковський.

За його словами, якщо така ситуація буде продовжуватись, департамент порушить питання розірвання договору з цією підрядною організацією.

Також він зазначив, ситуація на дорогах місцевого значення залишається складною у зв’язку з погодними умовами. На сьогодні доїзд не забезпечений до 28 населених пунктів.  Техніка працює в посиленому режимі, відтак найближчим часом  рух транспорту буде відновлений.

Оксана Буй

Ключові слова:

дороги Львівщинисесія

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook