Максим Козицький зустрівся із представниками сільськогосподарської компанії «Контінентал Фармерз Груп»

12 березня 2021р, Новини. Департамент економічної політики, Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Сьогодні голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький зустрівся із представниками  сільськогосподарської компанії «Контінентал Фармерз Груп», яка спеціалізується на рослинництві, вирощуючи зернові, олійні та технічні культури.

Під час розмови учасники зустрічі обговорили проблемні питання та перспективи ведення сільськогосподарського бізнесу на теренах області.  Зокрема, інвестори звернулись до очільника Львівщини з проханням посприяти в отриманні дозвільної документації для введення в експлуатацію ще одного картоплесховища у с. Чуква Самбірського району.

Максим Козицький наголосив, що облдержадміністрація зацікавлена, щоб інвестори продовжували розвивати сільське господарство в області і зі свого боку посприяє у вирішенні проблемних питань.

Зазначимо, «Контінентал Фармерз Груп» працює в п’яти областях України. Земельний банк агрохолдингу – 195 тис. гектарів. Компанія створила близько дві тисячі робочих місць із конкуретною заробітною платою.

«Контінентал Фармерз Груп»  має у своєму складі 4 сучасні великі елеваторні комплекси і 3 сушильно-зернові комплекси загальною потужністю 420 тис тонн, а також 2 насіннєві заводи, які розташовані у Тернопільській та Львівській областях.

Серед можливих перспектив розширення бізнесу на Львівщині, а саме будівництво заводу із переробки картоплі у крохмаль.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook