Ветерани Львівщини можуть пройти відбір до національної збірної на Ігри Воїнів у США
Цьогоріч з 12 по 22 вересня в Орландо, штат Флорида, у США відбудуться міжнародні мультиспортивні змагання Warrior Games (Ігри Воїнів). Це адаптивні змагання для військовослужбовців та ветеранів, які отримали поранення, були травмовані або захворіли, виконуючи свої службові обов’язки. У 2021 році участь у змаганнях візьме й команда ветеранів України.
У Мінветеранів зазначають, що до програми Ігор Воїнів входять 12 видів спорту: стрільба з лука, гольф, кульова стрільба, легка атлетика (біг та метання), велоспорт, плавання, веслування на тренажерах, баскетбол на візках, регбі на візках, пауерліфтинг і волейбол сидячи.
До складу української команди увійдуть представники Національної збірної України Ігор Нескорених, а також ветерани та ветеранки, які пройдуть національний відбір. Потрапити до збірної України та виступити на Warrior Games 2021 матимуть можливість ветерани та діючі військовослужбовці, які отримали поранення, були травмовані чи захворіли під час або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій ООС або в ході миротворчих операцій за участю України з 1991 року. Усього до США поїдуть 40 українських військовослужбовців.
«Включення України до Warrior Games сприятиме розширенню можливостей спортивної реабілітації українських ветеранів та військовослужбовців вже у 2021 році, що особливо актуально в умовах пандемії та масового переносу заходів, в тому числі Ігор Нескорених у Гаазі, на 2022 рік. На відміну від Invictus Games, які відбуваються що два роки, Warrior Games відбуваються щороку, що даватиме ще більше можливостей нашій організаційній команді мобілізувати ветеранську спільноту навколо спорту та тієї реабілітаційної сили, яку має спортивна активність», – зазначає Оксана Горбач, координатор Invictus Games та Warrior Games в Україні.
Відбір кандидатів на участь у Warrior Games пройде в межах національних змагань, що відбудуться в середині травня 2021 року в Києві. Відбір здійснюватиметься за комплексною системою оцінки, яка була розроблена БФ «Повернись живим», та включатиме різні фактори, в тому числі спортивний результат, реабілітаційний ефект від участі у змаганнях, мотивація та інші. Реєстрація на відбіркові змагання триватиме з 22 березня по 30 квітня 2021 – більше інформації буде публікуватись на офіційній сторінці Warrior Games in Ukraine.
Новини за темою
Максим Козицький відзначив грошовими винагородами учасників «Ігор Нескорених» зі Львівщини
28 квітня 2022
Сьогодні, 28 квітня, начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький зустрівся з ветеранами Львівщини, які взяли участь в Invictus Games The Hague 2020 у Нідерландах, їхніми тренерами та членами сімей. Це міжнародні змагання серед ветеранів, які отримали поранення внаслідок бойових дій. Українські спортсмени вибороли на змаганнях 16 медалей: по 5 золотих та срібних і 6 бронзових. Троє спортсменів виграли по дві медалі, двоє з них є представниками Львівщини. Майор Збройних сил України, викладач Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Віктор Легкодух здобув «золото» у штовханні ядра та «срібло» у веслуванні, а ветеран Національної гвардії Ігор Галушка перше й друге місце виборов у двох видах веслування. На церемонію нагородження Ігор Галушка вийшов з українським прапором з написом «Save Mariupol». Місто захищають побратими Ігоря з полку «Азов». Ігор розповів, що попри відсутність сил після змагань, для нього було надзвичайно важливо підняти прапор із закликом нескорених воїнів, які в оточенні захищають українську землю і завдяки мужності та силі яких він може боротися на змаганнях. «Срібло» для України у стрільбі з лука у команді вибороли полковник Національної Гвардії України, офіцер оперативного штабу Західного територіального управління НГУ Дмитро Афанасьєв та Сергій Калитюк, ветеран ЗСУ. Тренувала спортсменів львів’янка Леся Шах. Відтак, усі представники Львівщини повернулися додому з медалями. Сьогодні на зустрічі з начальником Львівської ОВА розповіли, що всюди, де вони були, відчували підтримку України. За медалі на змаганнях спортсмени отримали грошові винагороди у межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту, яку реалізовує управління молоді та спорту Львівської ОДА, номіналом 30 та 40 тисяч гривень. «Величезне дякую вам за те, що робите для держави. За те, що демонструєте силу духу українського воїна, силу духу України. Дякую вам за перемоги на фронті, а також за перемоги на міжнародній спортивній арені. Ви вкотре демонструєте світу, що Україна – незламна, сильна та вільна держава», – зазначив Максим Козицький. На жаль, радість від перемоги з командою сьогодні не може розділити тренер зі стрільби з лука зі Львова Дмитро Сидорук, який загинув на початку квітня, виконуючи бойове завдання на Луганщині, та учасниця збірної України Юлія Паєвська, більш відома як Тайра – парамедик, засновниця і лідер медично-евакуаційного добровольчого підрозділу «Ангели Тайри», яка зараз перебуває у полоні. Відтак, присутні проговорили ідею проведення, при можливості, цьогоріч меморіальних змагань пам’яті Дмитра Сидорука.
Львів’янин Ігор Галушка здобув золото на «Іграх Нескорених» та закликав зберегти місто Маріуполь
20 квітня 2022
Львів’янин Ігор Галушка виборов золоту медаль у веслуванні на тренажері під час Міжнародних спортивних змагань «Ігри Нескорених». Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький. Коли хлопець стояв на п’єдесталі, він підняв прапор України із надписом «Save Mariupol» та прапор «Азову». «Мої побратими зараз воюють в Маріуполі в оточенні, без достатньої кількості провізії та боєприпасів. Вони захищають українську землю там і саме завдяки їхній мужності та силі я можу боротися тут! Вони дають мені силу!», – сказав Ігор Галушка. Ігор Галушка встиг пройти Майдан та 3 роки війни. З вересня 2014-го до квітня 2017 року в складі полку «Азов» він брав участь в боях за Мар’їнку, Широкине, Водяне, Талаківку, Лебединське та Павлопіль. Отримав наскрізне кульове поранення в голову, надаючи першу домедичну допомогу на позиції підрозділу в селі Мар’їнка. Коли після операції видужував у лікарні Мечникова у Дніпрі, вперше дізнався про «Ігри Нескорених». Нагадаємо, що «Ігри Нескорених» - це міжнародні змагання, у яких борються за перемогу у кількох дисциплінах військовослужбовці, що отримали поранення у зоні бойових дій. У випадку України - це ветерани російсько-української війни.
Представник Львівщини Віктор Легкодух виборов другу медаль на «Іграх Нескорених»
20 квітня 2022
Представник Львівщини Віктор Легкодух виборов другу медаль на «Іграх Нескорених» - здобув «срібло» у греблі на тренажері. З результатом у 807 метрів Віктор перевершив свій найкращий результат на 3 метри. Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький. У скарбничці львів’янина на «Іграх Нескорених» уже є «золото» у штовханні ядра. Віктор пішов захищати Україну у перші дні російської агресії навесні 2014-го. Пів року воював у найгарячіших точках на сході України. У серпні 2014 року отримав важке вогнепальне мінно-вибухове поранення у хребет. Після тривалої реабілітації почав посилено займатися спортом. Йому вдалося здолати на візку Лондонський марафон. "Пишаємось! Вболіваємо за усіх ветеранів та ветеранок АТО/ООС, які зараз у Нідерландах представлять Україну на міжнародних змаганнях серед військових. Участь у змаганнях беруть військові, які отримали травми під час виконання службових обов'язків. Нація сильних та сміливих! Далі буде!", - зазначив Максим Козицький. Нагадаємо, ветерани Львівщини Сергій Калитюк та Дмитро Афанасьєв у команді з представником Кривого Рогу Василем Стуженком вибороли срібло у стрільбі з луку на «Іграх Нескорених» у Гаазі.
Львів’янин Віктор Легкодух на «Іграх Нескорених» виборов «золото» у штовханні ядра
18 квітня 2022
Львів’янин Віктор Легкодух на «Іграх Нескорених» виборов «золото» для України у штовханні ядра. Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький. «Нагадаю, Віктор пішов захищати Україну у перші дні російської агресії навесні 2014-го. Пів року воював у найгарячіших точках на сході України. У серпні 2014 року отримав важке вогнепальне мінно-вибухове поранення у хребет, після нього був довгий період лікування і реабілітації. Не дав занепасти духом спорт. Щодня Віктор попри біль і перешкоди займався силовими вправами. Тепер спортсмен здобуває перемоги на візку – раніше він став фінішером Лондонського марафону. Дистанцію у 42 кілометри Віктор здолав за 5 годин 51 хвилину. Так тримати! Переможемо на всіх фронтах!», - зазначив Максим Козицький. Окрім того, сьогодні в управлінні молод і спорту Львівської ОВА повідомили, що ветерани Львівщини Сергій Калитюк та Дмитро Афанасьєв у команді з представником Кривого Рогу Василем Стуженком вибороли срібло у стрільбі з луку. Ігри Нескорених (Invictus Games) - міжнародні спортивні змагання у паралімпійському стилі, які заснував принц Гаррі, герцог Сассекський. В Іграх беруть участь поранені військовослужбовці та пов'язані з ними ветерани. Перші змагання відбулися у 2014 році.
Ветерани Нацгвардії та Збройних Сил: міжнародні спортивні змагання Ігри Нескорених представлятимуть учасники з Львівщини
16 квітня 2022
Від сьогодні стартували міжнародні спортивні змагання Invictus Games або ж Ігри Нескорених. Цьогоріч учасниками стануть військовослужбовці, які отримали поранення в зоні АТО/ООС. Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький. Змагання триватимуть до 22 квітня. Українську команду представлять також учасники з Львівщини. «Весь світ вкотре побачить силу й міць наших воїнів! Ми боремось на усіх фронтах. Від сьогодні і до 22 квітня наші військовослужбовці та ветерани з різних країн, які отримали поранення чи травми під час виконання службових обов'язків братимуть участь у міжнародних спортивних змаганнях. Силу й міць українського народу цього разу покажуть і четверо представників Львівщини», - зазначив Максим Козицький. Отож, учасниками змагань стануть ветерани Національної Гвардії України Дмитро Афанасьєв та Ігор Галушка, ветерани Збройних сил України Сергій Калитюк та Віктор Легкодух. До слова, Ігри Нескорених не проводили уже два роки через пандемію. А делегація була сформована ще до поширення COVID-19. Львівщину мав представляти ще один учасник – Дмитро Сидорук, срібний призер Ігор Нескорених 2017 року, які відбувалися у Торонто. У 2014 році він одним із перших пішов захищати Україну. Після важкого поранення під луганським аеропортом провів 10 діб у реанімації. Пережив 12 складних операцій. «Дмитро загинув у повномасштабній війні рф проти України 10 днів тому. Вічна пам'ять! Бажаю хлопцям та дівчатам з України перемог, якими б Дмитро та інші наші Герої пишалися! Вболіваємо!», - додав очільник ОВА.
Четверо ветеранів Львівщини змагатимуться на «Іграх Нескорених»
14 квітня 2022
Українська національна збірна поїде на «Ігри Нескорених» у Гаагу. Змагання розпочнуться у суботу, 16 квітня. Це міжнародні спортивні змагання для військовослужбовців і ветеранів, що отримали травми під час виконання службових обов'язків. Участь у змаганнях беруть команди від країн-членів НАТО, а також стратегічні партнери Альянсу. Україну на змаганнях представлятиме команда, сформована для участі у 2020 році. Тоді змагання відклали через пандемію коронавірусу. До складу національної збірної, що представлятиме Україну на міжнародних змаганнях у Гаазі, входять четверо спортсменів Львівщини: Віктор Легкодух, Сергій Калитюк, Ігор Галушка та Дмитро Афанасьєв. На жаль, до Гааги вже не поїде львів’янин, тренер команди зі стрільби з лука Дмитро Сидорук, який дев‘ять днів тому віддав життя за Україну. «Участь у цих змаганнях сьогодні не менш важлива, ніж раніше. Адже це стане своєрідним нагадування світу, що війна в Україні почалась не 24 лютого – наша країна розпочала боротьбу ще понад вісім років тому. Ми тримались тоді і тримаємось сьогодні. Ми заслуговуємо на найпотужнішу підтримку від світової спільноти», – зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як. Загалом участь у змаганнях візьмуть 20 українських військових і ветеранів, які продемонструють свою силу волі та боротимуться за перемогу у 8 видах спорту, зокрема, у плаванні, бігу, штовханні ядра, стрільби з лука, баскетболі на візках. Крім України, участь в Іграх братимуть ще 19 країн.
Львівський фаховий коледж спорту – у трійці найкращих в Україні за підсумками року
24 березня 2022
Львівський фаховий коледж спорту зайняв другу позицію у рейтингу закладів спеціалізованої освіти спортивного профілю України, який підготувало Міністерство молоді та спорту України за підсумками 2021 року. На першому та на третьому місці опинилися споріднені заклади Харкова. Як розповідають у навчальному закладі, найбільший внесок у загальний успіх внесли відділення жіночої і вільної боротьби, велоспорту, веслування на байдарках і каное, кульової стрільби і гандболу. Загалом впродовж минулого року спортсмени коледжу вибороли 50 медалей, в тому числі 20 золотих, на офіційних міжнародних змаганнях та 695 – на всеукраїнських. Нагадаємо, коледж є закладом фахової передвищої освіти, який має право готувати фахівців на освітньому рівні молодшого бакалавра за спеціальністю 017 «фізична культура та спорт».
На 375 національних заходах Львівщина цьогоріч прийме понад 44 тисячі спортсменів
1 лютого 2022
Міністерство молоді та спорту уклало Єдиний календарний план фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2022. У переліку – 375 заходів, що відбудуться на Львівщині. Це найважливіші для держави змагання та навчально-тренувальні збори. Координуватиме їх проведення на території області управління молоді та спорту Львівської ОДА. «Проведення таких заходів – це велика відповідальність, адже їх якість залежить від злагодженої роботи міністерства, управління, національної та обласної федерацій. Особливо, у час пандемії, коли важливо забезпечувати й епідеміологічну безпеку учасників. Однак з іншого боку, це можливість залучення додаткових коштів для регіону, адже всі заходи фінансуються Міністерством, і добра промоція Львівщини серед інших областей», – зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як. Зокрема, цьогоріч відбудуться 162 заходи з олімпійських видів спорту. Найбільше змагань та тренувальних зборів цьогоріч заплановано зі стрільби кульової – понад 30 впродовж року. У трійці лідерів за кількістю заходів також веслування на байдарках та каное та велосипедний спорт. На території області також заплановані національні івенти зі стрільби з лука, вільної боротьби, карате, боксу, стрибків на батуті, стрільби стендової, тхеквондо, фехтування, веслування на байдарках та каное, легкої атлетики, плавання, стрибків у воду, сучасного п’ятиборства, тріатлону. Відбудуться на Львівщині та змагання з ігрових видів спорту: бадмінтону, водного поло, регбі та футболу. Серед зимових видів спорту найбільше заходів заплановано з лижних перегонів та гірськолижного спорту. Також впродовж року на Львівщині відбудеться 125 заходів з неолімпійських видів спорту, що складає 15% від загальної кількості усіх подій, які цьогоріч відбудуться в державі. Найбільше заходів заплановано з танцювального спорту, флорболу, футзалу, панкратіону та регбілігу. Для людей з інвалідністю буде проведено 80 всеукраїнських спортивних заходів, найбільше з яких – реабілітаційно-спортивні збори. Більшість подій прийматиме Західний реабілітаційно-спортивний центр. Ветерани спорту на Львівщину завітають на 8 спортивних змагань. За прогнозами Міністерства молоді та спорту, сумарно учасниками перелічених змагань та навчально-тренувальних зборів стануть понад 44 тисячі найкращих спортсменів збірних команд України. «За останній рік на Львівщині змінилось близько 10 очільників обласних федерацій. Більшість з них – це молоді люди, які самі пройшли чималий шлях у спорті. Вони неодноразово були на міжнародних змаганнях і готові генерувати зміни у своїх видах спорту у нас та ініціювати нові проєкти з високою доданою вартістю. Тому, думаю, щороку кількість національних спортивних івентів, які приймає Львівщина, тільки зростатиме», – додає Роман Хім’як.
Показники виконання програми розвитку спорту та молодіжної політики на Львівщині обговорили на засіданні комісії
13 грудня 2021
У 2021 році управління молоді та спорту Львівської ОДА реалізовує три обласні програми: комплексну програму розвитку фізичної культури та спорту, «Молодь Львівщини» та програму розвитку «Пласту» на Львівщині. Станом на сьогодні загальний відсоток виконання програм складає понад 85%. Про це на засіданні постійної комісії з питань молоді та спорту Львівської облради доповів начальник управління Роман Хім’як. «Цьогорічна Програма розвитку фізичної культури та спорту особлива тим, що вперше в межах програми реалізовуємо три великі об’єкти – стадіони у Яворові, Мостиськах та Стрию. Реконструкції цих об’єктів передбачають облаштування нових глядацьких місць, легкоатлетичних доріжок, нового покриття», - зазначив Роман Хім’як. Також цього року триває реалізація ще чотирьох об’єктів у межах президентської програми «Велике будівництво: реконструкція будівлі басейну ДЮСШ "Тризуб плюс" на вул. Галицькій,1 в с. Давидів; капітальний ремонт фізкультурно-спортивного комплексу "Сокіл" у Сокалі; реконструкція спортивних майданчиків зі штучним покриттям у ЛНУ ім. Івана Франка; реконструкція спортивного комплексу «Шахтар» в м. Червонограді. Вже завершені роботи на стадіонах у Самборі та Буську. Роман Хім’як також розповів, що у межах Програми розвитку фізичної культури та спорту у 2021 році заплановано реалізувати 21 спортивний майданчик розміром 42 на 22 м: у селах Міженець Добромильської громади, Дідилів Новояричівської громади, Сокіл Кам'янка-Бузької громади, Тершів та Стара Сіль Старосамбірської громади, Доброгостів Трускавецької громади, Бучали Комарнівської громади, Бабина Новокалинівської громади, Рудники Миколаївської громади, селищі міського типу Красне Красненської громади, у Судовій Вишні, Рудках, селищі міського типу Магерів Добросинсько-Магерівської громади, Великому Колодному Жовтанецької громади, Дрогобичі, Підгірцях Стрийської громади, Завидовичах Великолюбінської громади, Новояворівську, Борині, Мшані Городоцької громади та Радехові. На 19 об’єктах роботи вже завершені. «Також, у межах Програми розвитку фізичної культури та спорту, повністю завершено облаштування «Активних парків» у 21 громаді у межах соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України». Локації містять лавочку, бруси, турнік, координаційну лінію, опору для віджимання. Завдяки стендам із QR-кодами кожен житель територіальної громади може самостійно займатися фізичною активністю. Для цього необхідно взяти смартфон, навести на спеціальний QR-код, обрати рівень складності і з допомогою зіркового тренера розпочинати вправи та зміцнювати своє здоров’я», - додав начальник управління молоді і спорту Львівської ОДА. У межах обласної програми «Молодь Львівщини» у 2021 році вже завершено три комплексні проєкти – «Рада твого району», «Форум можливостей Не_формат» та «Навчання для молодіжних просторів в громадах», спрямовані на розвиток молодіжної політики у громадах, налагодження комунікації з молодіжними працівниками, консультування щодо створення молодіжних рад та роботи молодіжних просторів. Зазначимо, що станом на 13 грудня в області зареєстровано 20 молодіжних рад та створено 13 ініціативних груп. Загалом в межах Програми реалізовано 32 проєкти по конкурсній складові та понад 20 заходів, організатором яких є управління молоді та спорту спільно з Міністерством молоді та спорту, партнерами та інститутами громадянського суспільства. На наступний рік у проєкті обласного бюджету на фізичну культуру передбачено 42,2 млн грн, на молодіжну політику – 3,0 млн грн і пластовий рух – 1,8 млн. грн.
Представники Кабміну відвідали Навчально-спортивну базу літніх видів спорту
7 грудня 2021
Навчального-спортивну базу літніх видів спорту сьогодні, 7 грудня, з робочим візитом відвідали Міністр оборони Олексій Резніков, міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт та міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов. Керівник бази, полковник Руслан Сеник ознайомив присутніх з ключовими об‘єктами бази, найтитулованішими спортсменами та наймасштабнішими заходами, які приймає комплекс. Як зазначив Руслан Сеник, сьогодні база перебуває у задовільному стані. Найнагальніша потреба – реконструкція спортивно-стрілецького комплексу, який знищила пожежа у 2018 році. Для реконструкції будівлі, бліндажів та будівництва фінального тиру необхідно понад 453 мільйони гривень. «Це великий і коштовний об’єкт, який вкрай необхідний для розвитку стрілецького спорту не тільки для Львівщини, а й для всієї країни. Однак зусиллями виключно обласного бюджету його зробити точно не вдасться. Саме тому потрібна консолідована співпраця профільного міністерства та міністерства оборони, в підпорядкуванні якого і знаходиться база», – зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як. Нагадаємо, на спортивних об'єктах бази розвиваються 20 олімпійських та 11 неолімпійських видів спорту. Щоденно тут займаються до 900 спортсменів. Цьогоріч база прийняла 17 міжнародних турнірів
8 спортсменів та 10 тренерів Львівщини отримуватимуть президентські стипендії
11 листопада 2021
За медалі Олімпійських Ігор та чемпіонатів Європи і світу талановитим та перспективним спортсменам призначили президентські стипендії. Відповідне рішення схвалили учора на засіданні Кабінету Міністрів України. Усього передбачили 206 стипендій. У списку - 8 спортсменів Львівщини та 10 тренерів. Відтак, за друге місце на Олімпійських Іграх стипендію у розмірі 15 прожиткових мінімумів* отримуватиме велосипедистка Олена Старікова. На бронзових призерів Олімпіади Станіслава Горуну та Аллу Черкасову чекають винагороди у розмірі 14 прожиткових мінімумів. Премії чекають і на тренерів атлетів Євгена Болібруха, Антона Нікуліна. За друге місце на чемпіонаті Європи премію у розмірі 8 прожиткових мінімумів отримає Георгій Іваницький. Нагороди чекають і на його тренерів Тетяну Образцову та Василя Ткачека. За друге місце на чемпіонаті світу серед молоді премію отримуватиме важкоатлету розмірі Богдан Гоза 7 прожиткових мінімумів. Отримуватиме винагороду і тренер Богдана Андрій Гентош. Стипендії чекають і на лучниць Варвару Ілляш та Жанну Наумову, бронзовим призеркам чемпіонату світу, у розмірі 6 прожиткових мінімумів. На їх тренерок, Світлану Колядніцеву та Марію Гавелко, також чекають премії. Стипендію у такому ж розмірі чекає і на талановиту борчиню, чемпіонку Європи Оксану Чудик та її тренерів Степана Ткачишина та Олександра Раковського. Чекає премія і на тренера борчині Марії Винник, яка сьогодні не виступає за Львівщину, Ореста Скобельського. Призерам Олімпійських ігор стипендії виплачуватимуться впродовж двох років, решті – один рік. *прожитковий мінімум складає 2481 грн
5,3 млн грн планують скерувати на будівництво спортивних майданчиків в області
21 жовтня 2021
Скерувати 5,3 млн грн з обласного бюджету на співфінансування будівництва спортивних майданчиків з наливним і штучним покриттям у дев’яти громадах області - таке рішення прийняли сьогодні на засіданні обласної комісії з питань молоді та спорту. За умовами діючої обласної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини на 2021-2025 роки, всі об’єкти спортивної інфраструктури, які отримають співфінансування з обласного бюджету, до 1 вересня, повинні були підготувати необхідну документацію та провести тендери. Оскільки частина громад цього не зробили, у результаті перерозподілу коштів, співфінансування отримають загалом дев’ять громад, у яких готова «основа» - відповідні документи та проведені тендери. Зокрема, як повідомив за результатами засідання комісії заступник голови Львівської ОДА Іван Собко, 5,3 млн грн управління молоді та спорту ЛОДА пропонує скерувати на співфінансування будівництва майданчиків у Радехові, Великому Колодному, Дрогобичі, Підгірцях, Завидовичах, Новояворівську, Борині, Мшані, с. Стара Сіль. Після погодження профільною комісією остаточне рішення щодо фінансування прийматимуть депутати Львівської облради на черговій сесії, проведення якої заплановано на 26 жовтня. Зазначимо, що цього року на Львівщині у межах реалізації обласної програми з підтримки фізичної культури збудували вже 4 спортивні майданчики (м. Рудки Самбірського району, с. Дідилів Новояричівської ТГ, с. Сокіл Кам'янка-Бузької ТГ, с. Рудники Миколаївської ТГ). Будівництво майданчиків здійснюється на умовах співфінансування з місцевими бюджетами громад. «Обласну програму розвитку фізичної культури та спорту Львівщини виконано на 44,7%, профінансовано на більше ніж 70%. Загалом у межах програми на 2021 рік передбачено будівництво в області 13 спортивних майданчиків з наливним і штучним покриттям», - додав Іван Собко. Окрім того, члени комісії розглянули проєкт бюджетного регламенту Львівської облради, поданий членами обласної комісії з питань бюджету. Документ передбачає комунікацію та співпрацю Львівської облради та Львівської ОДА щодо використання коштів обласного бюджету. Комісія спорту проєкт бюджетного регламенту не підтримала. Таке ж негативне рішення прийняла обласна комісія з питань освіти, науки та інновацій. Детальніше про бюджетний регламент – за посиланням.