Львів’янин Віктор Легкодух на «Іграх Нескорених» виборов «золото» у штовханні ядра

18 квітня 2022р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

Львів’янин Віктор Легкодух на «Іграх Нескорених» виборов «золото» для України у штовханні ядра. Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

«Нагадаю, Віктор пішов захищати Україну у перші дні російської агресії навесні 2014-го. Пів року воював у найгарячіших точках на сході України. У серпні 2014 року отримав важке вогнепальне мінно-вибухове поранення у хребет, після нього був довгий період лікування і реабілітації. Не дав занепасти духом спорт. Щодня Віктор попри біль і перешкоди займався силовими вправами. Тепер спортсмен здобуває перемоги на візку – раніше він став фінішером Лондонського марафону. Дистанцію у 42 кілометри Віктор здолав за 5 годин 51 хвилину. Так тримати! Переможемо на всіх фронтах!», - зазначив Максим Козицький.

Окрім того, сьогодні в управлінні молод і спорту Львівської ОВА повідомили, що ветерани Львівщини Сергій Калитюк та Дмитро Афанасьєв у команді з представником Кривого Рогу Василем Стуженком вибороли срібло у стрільбі з луку.

Ігри Нескорених (Invictus Games) - міжнародні спортивні змагання у паралімпійському стилі, які заснував принц Гаррі, герцог Сассекський. В Іграх беруть участь поранені військовослужбовці та пов'язані з ними ветерани. Перші змагання відбулися у 2014 році.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook