Максим Козицький відзначив грошовими винагородами учасників «Ігор Нескорених» зі Львівщини

28 квітня 2022р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 28 квітня, начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький зустрівся з ветеранами Львівщини, які взяли участь в Invictus Games The Hague 2020 у Нідерландах, їхніми тренерами та членами сімей.

Це міжнародні змагання серед ветеранів, які отримали поранення внаслідок бойових дій. Українські спортсмени вибороли на змаганнях 16 медалей: по 5 золотих та срібних і 6 бронзових. Троє спортсменів виграли по дві медалі, двоє з них є представниками Львівщини.

Майор Збройних сил України, викладач Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Віктор Легкодух здобув «золото» у штовханні ядра та «срібло» у веслуванні, а ветеран Національної гвардії Ігор Галушка перше й друге місце виборов у двох видах веслування.

На церемонію нагородження Ігор Галушка вийшов з українським прапором з написом «Save Mariupol». Місто захищають побратими Ігоря з полку «Азов». 

Ігор розповів, що попри відсутність сил після змагань, для нього було надзвичайно важливо підняти прапор із закликом нескорених воїнів, які в оточенні захищають українську землю і завдяки мужності та силі яких він може боротися на змаганнях.

«Срібло» для України у стрільбі з лука у команді вибороли полковник Національної Гвардії України, офіцер оперативного штабу Західного територіального управління НГУ Дмитро Афанасьєв та Сергій Калитюк, ветеран ЗСУ. Тренувала спортсменів львів’янка Леся Шах.

Відтак, усі представники Львівщини повернулися додому з медалями. Сьогодні на зустрічі з начальником Львівської ОВА розповіли, що всюди, де вони були, відчували підтримку України.

За медалі на змаганнях спортсмени отримали грошові винагороди у межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту, яку реалізовує управління молоді та спорту Львівської ОДА, номіналом 30 та 40 тисяч гривень.

«Величезне дякую вам за те, що робите для держави. За те, що демонструєте силу духу українського воїна, силу духу України. Дякую вам за перемоги на фронті, а також за перемоги на міжнародній спортивній арені. Ви вкотре демонструєте світу, що Україна – незламна, сильна та вільна держава», – зазначив Максим Козицький.

На жаль, радість від перемоги з командою сьогодні не може розділити тренер зі стрільби з лука зі Львова Дмитро Сидорук, який загинув на початку квітня, виконуючи бойове завдання на Луганщині, та учасниця збірної України Юлія Паєвська, більш відома як Тайра – парамедик, засновниця і лідер медично-евакуаційного добровольчого підрозділу «Ангели Тайри», яка зараз перебуває у полоні.

Відтак, присутні проговорили ідею проведення, при можливості, цьогоріч меморіальних змагань пам’яті Дмитра Сидорука.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook