Експерти Держгеокадастру Львівщини опрацювали 69 проєктів землеустрою, які надійшли онлайн

30 березня 2021р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Нова електронна послуга «Замовлення проведення державної експертизи землевпорядної документації, яка підлягає державній експертизі» запрацювала з листопада минулого року. У 2021 році 69 документацій було надіслано онлайн на розгляд експертів Головного управління Держгеокадастру у Львівській області, з них: 44 проєкти розглянуто позитивно, 10 повернуто на доопрацювання, 4 оцінено негативно та 11 перебуває на опрацюванні. Це найвищий показник серед інших територіальних управлінь Держгеокадастру по України.

«Ця послуга стала доступною онлайн завдяки ініціативі Романа Лещенка, міністра аграрної політики та продовольства України, з метою діджиталізації Держгеокадастру, та сьогодні стала ще одним кроком до переведення всіх адмінпослуг Держгеокадастру в онлайн та, мабуть найважливіше, усунула необхідність додаткових візитів громадян до кабінетів чиновників. Розгляд проєктів землеустрою за принципом екстериторіальності доступний в онлайн усунув додаткові контакти громадян з чиновниками, усунув необхідність особистої поїздки до віддалених від людини офісів, та має антикорупційний ефект», — зазначає начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький.

Електронну послугу «Замовлення проведення державної експертизи землевпорядної документації, яка підлягає державній експертизі» було запроваджено з метою максимальної діджиталізації діяльності Держгеокадастру і покращення якості та доступності адміністративних послуг, запровадження нових та вдосконалення наявних електронних сервісів.

Запропонований сервіс відкрив нові можливості щодо здійснення замовлення проведення державної експертизи землевпорядної документації в електронній формі через Єдиний державний вебпортал електронних послуг («Е-Сервіси») та інтегрованих із ним інформаційних систем Держгеокадастру.

«Зважаючи на ситуацію, яка склалася в Україні та з метою запобігання можливого поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, нагадуємо вам про можливість замовлення адміністративних  та інших послуг Держгеокадастру онлайн. Усі Е-сервіси Держгеокадастру (https://e.land.gov.ua/) працюють у звичному режимі. На даному веб-ресурсі можна замовити адміністративні та отримати сервісні електроні послуги Держгеокадастру. Для цього  необхідно зареєструватися та авторизуватися в електронному кабінеті за допомогою електронної пошти, електронного цифрового підпису або платіжної картки банку (BankID)», -  зазначила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Тетяна Гетьман.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook