Говерляна-2021: на вихідних відбудеться традиційне сходження на найвищу вершину України

31 березня 2021р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

3 квітня відбудеться традиційне сходження на Говерлу. Зазвичай цей захід збирає сотні прихильників альпінізму з різних куточків України, однак у зв’язку з пандемією цьогоріч на найвищу вершину України підніматиметься лише обмежена група - близько 60 осіб.

«Традиція масового сходження на Говерлу має дуже давнє коріння. Ветерани альпінізму знаходять у приватних архівах фотографії сходження ще з 70-х років минулого століття. Цей похід знаменує відкриття літнього туристичного сезону на Львівщині та присвячується пам’яті друзів-альпіністів та туристів. Оскільки діють карантинні обмеження, цього року ми не можемо запросити до участі усіх охочих, але аби зберегти традицію, сходження відбудеться в обмеженій групі - йтимуть ті, хто не уявляє своєї весни без “Говерляни”», – зауважує керівник Управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як.

Сходження буде здійснюватися з боку селища Ворохта Івано-Франківської області по ущелині річки Прут через турбазу Заросляк. Організовує похід Львівський туристично-альпіністський центр «Скеля» спільно з обласною федерацією спортивного туризму за підтримки управління молоді та спорту Львівської ОДА.

Ключові слова:

ГОВЕРЛАГоверляна

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook