Департамент фінансів інформує про виконання бюджету за доходами в територіальному розрізі

2 квітня 2021р, Новини. Департамент фінансів, Прес-служба ОДА

Департамент фінансів Львівської ОДА інформує про виконання дохідної частини загального фонду бюджету області в територіальному розрізі:

з 73-х громад Львівської області квартальний план виконали 54. Наявний прогрес стосовно цієї кількості: у січні виконання забезпечила 41 громада, а місяць тому – 53. Суттєве (понад 10 %) відставання у виконанні тримісячного плану у Бібрській, Белзькій, Добросинсько-Магерівській, Моршинській, Перемишлянській, Самбірській і Яворівській ТГ.

У Розвадівській, Підберізцівській, Славській, Боринській, Заболотцівській громадах рівень виконання річного плану вже перевищує 30 %. Натомість, менше 20 % до річних планових завдань надійшло податків у Рудківській, Белзькій, Добросинсько-Магерівській, Козівській, Моршинській і Яворівській ТГ.

Також,  у 8-ми громадах спостерігаються менші порівняно з першим кварталом торік надходження, зокрема: у Великолюбінській, Белзькій, Журавненській, Моршинській, Ралівській, Трускавецькій, Червоноградській і Яворівській. Проте, як повідомляють у Департаменті фінансів, ще місяць тому таких громад було 26. У Підберізцівській, Боринській, Славській і Заболотцівській громадах надходження зросли більш як у півтора разу.

Ключові слова:

територіальні громади

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook