Громади Самбірщини обмінялись досвідом у веденні бюджетного процесу

1 липня 2021р, Новини. Департамент фінансів, Прес-служба ОДА

Відбулася чергова кущова нарада з обміну досвідом між фінансистами Бісковицької, Самбірської, Новокалинівської, Рудківської, Ралівської, територіальних громад Самбірського району. Захід провели на базі Бісковицької територіальної громади за участі представників департаменту фінансів облдержадміністрації та фінансового управління Самбірської райдержадміністрації.

Учасники наради обговорили низку проблемних питань щодо складання та виконання бюджету, наповнення дохідної частини, стан затвердження ставок місцевих податків і зборів, впорядкування мережі бюджетних установ.

Окрім того, під час наради звернули увагу на важливості створення та функціонування у кожній громаді комісій по роботі з платниками-мінімізаторами акцизного податку з роздрібної торгівлі алкогольних напоїв та тютюнових виробів, боржниками зі сплати земельного податку, податку на нерухоме майно та інших. Варто зазначити, що у складі таких комісій мають бути представники фіскальних органів, районних фінансових управлінь, державної служби з питань праці.

«Під час зустрічі фінансисти територіальних громад мали можливість перейняти досвід у колег, ознайомитися з організацією їх роботи, поділитися власним досвідом у вирішені проблемних питань», - зазначають у департаменті фінансів.

Також обговорили питання щодо запровадження середньострокового бюджетного планування.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook