Максим Козицький поспілкувався із Лігою студентів Асоціації Правників України

7 квітня 2021р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 7 квітня, голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький спільно з директором департаменту освіти і науки Львівської ОДА Олегом Паскою зустрілися з представниками студентської організації «Ліга студентів Асоціації Правників України» у режимі відеоконференції.

«Радий сьогодні зустрітися та поговорити з Вами. Дуже важливо чути та підтримувати нашу молодь. Я переконаний, що ви наше майбутнє і наша надія», – привітав присутніх Максим Козицький.

Зустріч присвятили діяльності голови Львівської обласної державної адміністрації.

Учасники – студенти юридичного факультету та факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка та національного університету «Львівська політехніка».

Відтак, усі охочі змогли поставити запитання очільнику Львівщини. Зокрема, йшлось про молодіжну політику, улюблені книги, розвиток зеленої енергетики, виклики державної служби, найбільші досягнення на посаді, побудову відносин між місцевою і обласною владою.

Серед іншого – програми стажування молоді у стінах облдержадміністрації.

«В облдержадміністрації упродовж кількох останніх років успішно діє програма стажування молоді. За цей час близько трьох сотень молодих людей скористались нею, а дехто навіть став частиною команди адміністрації. Це чудова можливість для амбітної молодої людини закріпити свої знання на практиці та побачити зсередини ролботу органу державного управління. Тому раджу нею скористатись», – розповів голова.

Поспілкувались і про те, що спонукало Максима Козицького стати очільником Львівської ОДА, студентські роки, людей, які мали найбільший вплив на життя та кар’єру очільника області.

«Не розсіюйте свою увагу. Оберіть для себе ціль, йдіть до неї щодня та невпинно працюйте для її здійснення. Не забувайте про баланс між особистим та професійним – тоді будете по-справжньому щасливими», – побажав студентам голова ОДА.

Довідково.

Ліга студентів Асоціації Правників України – це молодіжна організація, що вже понад десять років функціонує на просторах України та об’єднує перспективну й амбітну молодь для руйнування всіх стереотипів щодо сучасної юриспруденції.

Метою Ліги є просвітництво серед студентства та залучення до співпраці з юристами, державними діячами та фахівцями у сфері міжнародних відносин. Також організація спрямовує зусилля на реформу юридичної освіти.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook