Фахівці департаменту фінансів ознайомилися з організацією бюджетного процесу у Старосамбірській та Добромильській ТГ

22 квітня 2021р, Новини. Департамент фінансів, Прес-служба ОДА

Цього тижня фахівці департаменту фінансів Львівської ОДА разом із фінансистом Самбірського районного фінансового управління та за сприяння Асоціації міст України в межах надання практичної допомоги та ознайомлення з організацією бюджетного процесу відвідали Старосамбірську та Добромильську новоутворені територіальні громади.

Обидві громади мають чималий дефіцит коштів на оплату праці бюджетних установ: 9,9 млн грн у Старосамбірській та 7,8 млн грн – Добромильській  громадах. В основному, він зумовлений надмірною мережею бюджетних установ та особливостями географічного розташування.

Сьогодні місцевими фінансовими органами напрацьовано ряд заходів, які допоможуть суттєво зменшити дефіцит коштів на заробітну плату. Резерви для цього є. Місцевій владі також зауважено, що на територіях громад ведуть господарську діяльність суб’єкти, які декларують мінімальні зобов’язання з акцизного податку. Тож очільникам громад рекомендовано пропрацювати питання належного провадження підприємницької діяльності на місцях.

У департаменті фінансів Львівської ОДА зазначають, що робота фінансових відділів Старосамбірської та Добромильської міських рад налагоджена, спостерігається позитивна динаміка надходжень податків і платежів, ведеться належне управління бюджетними коштами.

 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook