У департаменті фінансів проводять консультування та виїзні зустрічі з метою ознайомлення з роботою місцевих фінансів управлінь

29 квітня 2021р, Новини. Департамент фінансів, Прес-служба ОДА

У зв’язку зі зміною адміністративно-територіального устрою, відбулась реорганізація й в структурі фінансових органів та їх функцій. Сьогодні більшість видаткових повноважень передані з районного рівня до територіальних громад. Але окрім завдань з формування та виконання районного бюджету, районний фінансовий орган забезпечує координацію роботи з територіальними громадами, яких у Львівському районі 23.

З метою ознайомлення з роботою Львівського фінансового управління, надання практичних консультацій і продовження циклу виїзних зустрічей, фахівці департаменту фінансів Львівської ОДА відвідали найбільший новостворений район Львівщини – Львівський,  тимчасова локація якого у м. Кам’янка-Бузька.

На зустрічі наголосили на важливості комунікації та співпраці районного фінансового управління з громадами району.

«Присутній чималий дефіцит коштів на оплату праці працівників бюджетних установ чотирьох громад району на суму понад  50 млн грн (25% до загального дефіциту по області). Обговорили та проаналізували основні причини низького виконання показників із надходження податків і платежів у Добросинсько-Магерівській, Перемишлянській, Бібрській громадах.  А також акцентували увагу на вирішенні питання щодо суб’єктів господарської діяльності, які декларують мінімальні зобов’язання з акцизного податку», - розповів директор департаменту фінансів Львівської ОДА Олег Демків.

Нагадаємо, раніше фахівці департаменту фінансів ознайомилися з організацією бюджетного процесу у Старосамбірській та Добромильській ТГ. Загалом процес співпраці з громадами включає в себе кілька етапів.

Ключові слова:

департамент фінансів

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook