«За місяць на Львівщині на 82 % знизився показник захворюваності на ковід»: Львівський обласний лабораторний центр

21 травня 2021р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

Завдяки проведеним протиепідемічним та обмежувальним заходам, на Львівщині спостерігаєється зниження захворюваності на коронавірусну інфекцію, яке розпочалося з тринадцятого тижня цього року, тобто, з початку травня. Така ситуація фіксується у всіх районах області – насамперед, у Пустомитівському, Львівському, Яворівському, Дрогобицькому, де показники були найвищі. Про це на сьогоднішньому брифінгу щодо епідситуації в області розповіла заступниця генерального директора Львівського обласного лабораторного центру Марія Озірковська.

«Якщо порівнювати ситуацію в Україні і на Львівщині, то наша область знаходиться на високому рівні захворюваності – Львівщина на четвертому місці в Україні після м. Києва, Одеської, Дніпропетровської та Харківської областей. Проте, аналізуючи ситуацію за останні тижні, ми спостерігаємо позитивну динаміку. На початку квітня за один тиждень фіксували 8000 випадків захворювання, а вже на початку травня – вдвічі менше. За останній тиждень – 1444 випадки. Таким чином, на Львівщині на 82 % знизився показник захворюваності на ковід у порівнянні з найвищими зафіксованими показниками», - зазначила Марія Озірковська.

Вона також додала, що щоденно у Львівському обласному лабораторному центрі проводять від 1000 до 2000 тестувань на ковід. У лабораторному центрі наявне все необхідне обладнання та працює достатня кількість фахівців для проведення тестувань вчасно.

Марія Озірковська наголосила, що заходів безпеки потрібно дотримуватися не менш строго ніж раніше, оскільки COVID-19 належить до особливо небезпечних інфекційних захворювань, а сам вірус є недостатньо вивчений і постійно піддається мутаціям.

Щодо вакцинації:

  • за останню добу на Львівщині провакциновано 1064 особу;
  • станом на сьогодні в області провакциновано 72 088 осіб (перша доза – 69 478, друга доза – 2610 осіб);
  • загалом на Україні щепили 1 031 728 осіб.

Нагадуємо, основними заходами безпеки  від COVID-19 залишаються:

  • вакцинація;
  • носіння масок;
  • уникнення масового скупчення людей;
  • дотримання дистанції.

 

Ключові слова:

брифінг ковід

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook