У Новояворівську відбувся фестиваль творчості людей з інвалідністю "Політ з одним крилом"

10 Червня 2021р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

У Палаці культури «Кристал», що в Новояворівську відбувся III регіональний фестиваль творчості людей з особливими потребами «Політ з одним крилом». Цей фестиваль один з проєктів-переможців, який отримав фінансову підтримку з обласного бюджету в рамках цьогорічного конкурсу мистецьких проєктів серед громадських організацій Львівщини.

На фестивалі понад 60 учасників демонстрували свої таланти: спів, танці, вірші, зокрема й декламування поезії та спів жестовою мовою. Цікаво, що для участі у фестивалі не існувало жодних вікових обмежень, тому учасниками були як діти, так і дорослі.

У межах заходу також презентували виставку творчих робіт людей з інвалідністю: вишивки, картини, ляльки-мотанки тощо.

«Наш фестиваль має на меті привернути увагу громадськості до проблем та потреб людей з інвалідністю. Ізоляція  таких людей є найгострішою для них проблемою. Але вони є невіддільною частиною нашого суспільства. Тому ми хочемо надати можливість людям з інвалідністю самовиразитися і відкритися світові, обмінюватися творчими ідеями та особистим досвідом» - розповідає організаторка проєкту та голова БО «Дитячі мрії», - розповідає організаторка проєкту та голова БО «Дитячі мрії» Наталія Кулик.

Як і на кожному конкурсі роботу учасників оцінювали члени журі. Номінацію хореографія на цьогорічному фестивалі оцінювала директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Ірина Гаврилюк:

«Дякую організаторам за те, що ви робите таку необхідну справу! В першу чергу, дякую усім учасникам. Насправді ви не з одним крилом. Іншого просто не видно, але ми його відчуваємо, бо ви всі дуже сильні, талановиті, красиві і мудрі. Захоплююся вами! Тішуся, що Львівська обласна державна адміністрація та Львівська обласна рада змогли підтримати такий чудовий і важливий проєкт, тому що він дійсно є унікальним і потрібним. Бажаю організаторам, щоб цей фестиваль і надалі розвивався і в найближчому майбутньому став Міжнародним», - зазначила вона.

На завершення фестивалю усі учасники спільно виконали фінальну пісню «Знай, ти не один», яка вже стала саундтреком фестивалю.

Керівництво області, району та міста нагородили учасників дипломами та подарунками.

Нагадаємо, що організаторами фестивалю «Політ з одним крилом» є Яворівська районна членська благодійна організація «Дитячі мрії» (Соціальний центр «Регіна»).

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook