Цими вихідними на Львівщині працюватимуть 8 центрів вакцинації населення

11 Червня 2021р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

У ці вихідні працюватимуть вісім центрів вакцинації по Львівській області. Про це на сьогоднішньому брифінгу щодо епідситуації на Львівщині розповів Олег Когут – регіональний координатор з вакцинації від коронавірусу у Львівській області.

Зокрема, у Львові функціонуватимуть три центри – продовжить роботу центр на Арені «Львів», два нових центри запрацюють у ТРЦ «Форум» та кінопалаці О. Довженка. По області – у Дрогобичі, Стрию, Червонограді, Трускавці (оновлено) та Новояворівську. В яких саме локаціях будуть розміщені центри у цих містах -  наразі обговорюють з місцевою владою.

«Всім містам – колишнім районним центрам, та з населенням, понад 3 тис. осіб, - запропонували знайти місця для того, щоб розгорнути центри вакцинації у вихідні. Закликаємо людей вакцинуватися! Зазначу, що у Центрі Довженка, наприклад, списки осіб наразі незначні, тому запрошуємо просто приходити робити щеплення навіть якщо Вам попередньо не телефонували. У всіх центрах щепитимуть вакциною «Coronavac», - зазначив Олег Когут.

«Також розглядаємо можливість збільшення можливостей пунктів щеплення та центрів вакцинації. Це є наша перспектива. І враховуючи те, що до Дня Незалежності в Україні планують провакцинувати 10 млн людей, то на кожен пункт щеплення буде велике навантаження і ми до нього готуємося. Зараз на Львівщині є 163 пункти щеплення, вони готові до роботи. Будемо ще готувати нові пункти, щоб забезпечити виконання тих завдань, які ставить перед нами Міністерство охорони здоров’я. Адже сама ідея роботи центрів вакцинації, пов’язана з тим, що у вихідні кількість вакцинованих була незначною», - додав Олег Когут.

Окрім того, він розповів, що у м. Моршин в результаті пілотного проєкту провакцинували 65 % населення міста із запланованих 70 %. Зараз триває ревакцинація. 

Нагадаємо, що в Україні вакцинують осіб від 18 років.

Зауважуємо, що до центру вакцинації на Арені "Львів"  управлінням транспорту та зв'язку Львівської облдержадміністрації забезпечено безкоштовний доїзд автобусом, який курсуватиме з пл.Є. Петрушевича та у зворотному напрямку. Графік руху автобуса - за посиланням.

 

Ключові слова:

вакцинація

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook