Розроблена система збору даних про стан охорони здоров’я в області

11 Червня 2021р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

Львівський обласний центр громадського здоров’я спільно з департаментом охорони здоров’я та за підтримки Львівської облдержадміністрації розробили систему збору даних про стан охорони здоров’я в області.

Станом на сьогодні великі масиви інформації щоденно збираються і передаються в різні реєстри та центральні бази даних. Більша частина інформації передається в односторонньому порядку (наприклад, в центральну базу даних eHealth), а потім доступу до неї не має. До того ж дані в наявних реєстрах фрагментовані, часто прив'язані до конкретних медичних інформаційних систем. Це створює додаткове навантаження на лікарів та інший медичний персонал, адже необхідно вносити дані у 2-х чи навіть 3-х медичних інформаційних системах одночасно.

На першому етапі проекту було розроблено модуль по обробці даних по пролікованих випадках на рівні області, до якого вже під'єдналась одна з чотирьох медичних інформаційних систем (МІС), а саме Askep.net. Львівська обласна державна адміністрація висловлює щиру подяку Askep.net, за підтримку проекту та інтеграцію систем.

В перспективі планується створити інформаційну інтерактивну дошку, на якій відстежуватиметься стан системи охорони здоров’я в режимі реального часу.

Загалом у наслідок реалізації даного проекту відбудуться наступні позитивні зміни:

● покращиться моніторинг за станом системи охорони здоров’я в області
● збільшиться кількість і якість публічної інформації у сфері охорони здоров’я
● зменшиться час для надання відповідей на різні інформаційні запити
● зменшиться кількість запитів через прозорість системи
● зменшиться навантаження на лікарів і медперсонал

Ключові слова:

охорона здоров'я

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook