«Казкові поля» із тисячами лавандових кущів: поблизу Львова відкриють нову туристичну локацію

15 Червня 2021р, Новини. Управління туризму та курортів, Прес-служба ОДА

У селі Стрілки Бібрської громади вже у суботу, 19 червня, відкрить «Казкові поля» - нову туристичну локацію Львівщини, прогулянкову місцину з плантацією квітів, зокрема одним із найбільших лавандових полів в Україні.

На території «Казкових полів» є кафе, дитячий майданчик і крамниця, де можна придбати продукти, сувеніри й товари для саду. Також тут доступні екскурсії на розсадник декоративних рослин.

«Завдяки «Казковим полям» туристична Бібреччина стане ще більш різноманітною. За 8 кілометрів від них – Свірзький замок, за 3 км – «PARK3020», Перший парк сучасної скульптури в Україні, за 4 км – центр громади, місто Бібрка з давнім костелом, ратушею й історичною будівлею товариства «Сокіл», - наголошує Наталя Табака, керівниця управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації. - Тутешня громада спільно з ініціативою «Сокіл. Перезавантаження» займаються відновленням пам’яток, повертаючи життя об’єктам історичної спадщини. Також у громаді презентують модерне мистецтво, є цікаві ферми з проєкту «Гастромандри», а тепер ще й ця неймовірна локація, суцільна велика квіткова фотозона для туристів. Під час 2-го виїзду в межах нашого проєкту «Експедиція громад: фокус на туризм» відбулася презентація «Казкових полів». Вона викликала велике зацікавлення в туроператорів, було чимало ідей щодо організації турів».

Квіткові «Казкові поля» у селі Стрілки відкриває на території свого розсадника одне з найбільших підприємств в Україні, що займається розведенням декоративних рослин для озеленення. Його директор Назарій Зінько зауважує, що на території також буде можливість проведення концертів, свят і корпоративів просто неба.

«Загалом для прогулянок і фотосесій тут доступно 10 га території. Висаджено 26 000 квіткових кущів більш як 40 сортів, які найкраще цвітуть у кліматичних умовах України, - зауважує пан Зінько. - Серед родів рослин – зокрема лаванда, гортензія, вейгела, спірея».

Наразі на території «Казкових полів» квітнуть вейгели. А в середині липня розцвіте ще й найбільше в Україні поле гортензій.

«Казкові поля» будуть відкриті для гостей з 19 червня щодня з 10 до 19 години. Вартість вхідних квитків на територію – 50 грн. Є знижки для дітей і пільгових категорій (30 грн).

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook