У Львівському обласному центрі краєзнавства планують облаштувати молодіжний центр

24 Червня 2021р, Новини. Прес-служба ОДА

ууУ будівлі Львівського обласного центру краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді на вулиці Івана Франка планують облаштувати дитячу турбазу та сучасний молодіжний центр. 

Про це йшлося сьогодні під час зустрічі заступника голови Львівської ОДА Юрія Бучка із депутаткою Львівської облради Тетяною Бей та керівником управління капітального будівництва.

Так, на першому поверсі планується облаштувати  класні кімнати та актові зали для дітей з інвалідністю, на другому – хостел для молоді, яка приїжджатиме на Львівщину і на останньому – сучасний молодіжний центр.

“На цей рік з обласного бюджету з обласного бюджету виділили 6 млн гривень.   За ці кошти розробимо технічне завдання для подальшого виготовлення проєкту та до кінця місяця оголосимо тендерні процедури. Опісля триватиме розробка самого проєкту та проведення тендеру на визначення підрядної організації.  До ремонтних робіт плануємо приступити восени. Ця будівля має “ожити”  і стати майданчиком для активного та корисного дозвілля молоді, навчання  діток з інвалідністю”,- зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Ключові слова:

молодіжний центр

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook