Львівський обласний молодіжний центр стане партнером міжнародної програми

15 вересня 2021р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

Представники Львівського обласного молодіжного центру взяли участь у навчальному візиті до Польщі на тему «Кроки на зустріч змістовній участі молоді». Проєкт спрямований на підтримку мобільності молодіжних працівників та підвищення їхніх професійних навичок заради покращення ефективності роботи з молоддю в Європі. У навчальному візиті у місто Закопане з 6 по 14 вересня брали участь також представники Вірменії, Естонії, Італії, Грузії, Молдови, Північної Македонії, Іспанії та Польщі. 
 
«Основна мета нашого навчального візиту – підвищення залученості молоді на регіональному рівні за допомогою інструментів неформальної освіти. Заняття відбувалися у форматі інтерактивних лекцій, дискусій, роботи в групах, симуляційних іграх, рефлексій та презентацій», – розповідає керівник Львівського обласного молодіжного центру Василь Шатрук.
 
Під час презентацій успішних кейсів роботи з молоддю молодіжний центр презентував Молодіжний ImpactBus, який справив неабияке враження на учасників тренінгу. 
 
Працівники молодіжного центру напрацювали реалістичний план дій для Львівщини, перші кроки якого будуть втілені до 10-го листопада 2021 року. Молодіжний центр також стане партнером інших програм «Еразмусу» в країнах Європи у 2022 році, до участі в яких буде залучено молодь з різних громад Львівщини, адже центр отримав необхідну акредитацію для проведення проєктів з країнами Європейського Союзу та країнами-партнерами програми Еразмус+.

Ключові слова:

молодіжний центр

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook