Мобільний молодіжний центр відвідав Старосамбірську громаду

22 липня 2021р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

Учора, 21 липня, команда Львівського обласного молодіжного центру завітала до Старого Самбора. Тут ініціативна молодь, об’єднана у команду DreamTeam, власними зусиллями облаштувала вільний простір в одній з місцевих шкіл. У ньому проводять тренінги, планують та реалізовують різноманітні молодіжні проєкти.  

«Нам дали простір, а його облаштування вже було нашою справою. Самотужки привели його до ладу, побілили та розмалювали стіни. Взимку молодь ходила колядувати, а за заколядоване вирішили закупити сюди крісла. Ще маємо багато планів, сподіваємось, скоро вдасться їх реалізувати», – розповідає Наталія Васурчак, спеціалістка гуманітарного відділу Старосамбірської міської ради, що працює з молоддю. 

Впродовж візиту до Старого Самбора команда Львівського обласного центру поділилась можливостями навчання за кордоном у межах програми «Erasmus», провела тренінг з генерації ідей. Разом з молодю пограли в активні та настільні ігри. Молодь поділилась найгострішими локальними проблемами, що її турбують, а над шляхами їх розв‘язання розмірковували разом. 

«Це наш другий виїзд у громади разом з мобільним молодіжним центром Львівщини. Перший був у Добросин. Тішить, що громади хочуть розвивати молодіжні ініціативи – наступного тижня плануємо виїзд ще у два населені пункти», – розповідає проєктний менеджер Львівського обласного молодіжного центру Іван Сапса. 

Нагадаємо, мобільний молодіжний центр Львівщини запустили 12 липня. Мобільний центр має на меті краще познайомитися з молоддю області, вивчити її потреби, а також зміцнити потенціал громад, які мають молодіжні простори та ради.

 

Ключові слова:

молодіжний центр

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook