“В Українському католицькому університеті стараємось впроваджувати найвищі стандарти освіти”, - отець Богдан Прах

16 вересня 2021р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Про важливість співпраці держави та навчальних інституцій, а також роль освіти у сучасному світі сьогодні під час ХХ Міжнародного економічного форуму розповів ректор УКУ, отець Богдан Прах.

“Ми, як Український католицький університет, стараємось впроваджувати найвищі стандарти освіти, ми шукаємо партнерів, які б запрошували студентів на стажування. Намагаємось випускників скеровувати за кордон для навчання по спеціалізації і кожного року скеровуємо від 60 до 90 осіб. Вони потім до нас повертаються. Молода людина, яка здобула освіту на Заході, повернувшись, підносить стандарт освіти в нашому університеті. Більшість з цих людей не знаходить у нас роботи, бо ми не в силі всіх забезпечити місцем праці. Тоді ті люди йдуть у бізнес та інші сфери і там є цінними кадрами”, - зазначив Богдан Прах.

Також він наголосив, що УКУ виховує в студентах загальнолюдські та християнські цінності.

“Оцінку наших зусиль і праці дають студенти і їх батьки. В рейтингу університетів України ми з найвищим балом вступників. 55,5% належать до 5% найкращих випускників України. Ми надаємо освіту різних напрямків, але і спрямовану на цілісне виховання людину”, - додав ректор.

Окремо акцентував на необхідності підтримки державою навчальних інституцій. Також ректор наголосив на проблемі знецінення молодими людьми освіти, котрі не мають чіткого розуміння, навіщо їм диплом.

Ключові слова:

Економічний ФорумУКУ

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook