Відбувся телеміст між Львовом, Дніпром і Франківськом: говорили про туризм

1 липня 2021р, Новини. Управління туризму та курортів, Прес-служба ОДА

«Недозвідана Україна: маловідомі місця, які стають магнітами для туристів»  такою була тема спеціального проєкту трьох телекомпаній України, який відбувся у прямому ефірі 30 червня.

Телеміст провели ТРК Перший Західний зі Львова, дніпровський «ДніпроTV», а також Івано-Франківське обласне телебачення «Галичина». У студії львівського телеканалу був присутній заступник управління туризму та курортів облдержадміністрації Тарас Лозинський.

«Подібні проєкти на медіа – дуже добра перехресна промоція, бо глядачі з перших уст дізнаються про туристичні об’єкти регіонів України», – зазначив він.

Туристичну Львівщину Тарас Лозинський насамперед асоціює з бальнеологічними курортами: Трускавцем, Східницею та Моршином, природними локаціями, зокрема з національними природними парками, а також з рекреаційними осередками, які досить велику увагу приділяють туристам, у переліку історико-культурний заповідник «Тустань».

На запитання ведучої, що в обласній державній адміністрації роблять для того аби популяризувати туристичні об’єкти області, Тарас Лозинський відповів: «Цього року, оскільки відбулося укрупнення територіальних громад, ЛОДА започаткувала новий проєкт «Експедиція громад: фокус на туризм». Його місія полягає в консолідації представників туристичного бізнесу, розширенні географії подорожей і, власне, нарощенні нового туристичного потенціалу, – поділився заступник керівника управління туризму та курортів облдержадміністрації. – Потрібно дослідити, що нового можна показати туристам. Ми з представниками туристичного бізнесу зробили вже 7 виїздів в різноманітні громади. На Львівщині добре розвинені всі види туризму. Область приваблива для сімейного, активного, оздоровчого відпочинку і має пропозиції для різнопланового сегмента туриста».

Ключові слова:

телемісттуризм

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook