У департаменті освіти налагодили роботу із експертами МОН

6 липня 2021р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

Освітяни Львівщини, які входять до комісій та експертних комітетів при Міністерстві освіти і науки співпрацюватимуть із департаментом у питаннях оперативного реагування на ситуацію в освітній та науковій сфері.

Ініціативна група експертів МОН спільно із фахівцями департаменту координуватимуть свої зусилля у напрямі пожвавлення змін в освіті регіону.

До складу групи увійшли представники професійно-технічної освіти,  експерти з цифровізації, аналітики освітньої мережі, молоді науковці, учасники робочої групи із реформи середньої освіти тощо.

«Усі учасники ініціативної групи входять до комітетів, комісії, консультативних кабінетів при Міністерстві чи при Президентові України. Ці люди тримають руку на пульсі усього, що відбувається в освіті держави. Координуючи зусилля із експертами, зможемо обмінюватись оперативною інформацією та реагувати на ситуацію в галузі. Працюючи як одна монолітна команда, зможемо також залучати фахівців з інших галузей, щоб мати фахову думку справжній професіоналів. Така координація буде нам всім на користь», - наголосив під час першого засідання групи директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Олег Паска.

За результатами спільної роботи департамент зможе подавати пропозиції до законодавчих змін, напрацьовувати способи монетизації наукових проектів, формувати концепції реформування різних ділянок освіти, інформувати Міністерство та Президента про ситуацію із мережею тощо.

Ключові слова:

ініціативна групаМОН

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook