Для української діаспори в Литві передали майже 140 українських книг з Львівщини

19 серпня 2021р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Щорічно відповідно до Комплексної програми розвитку культури Львівщини, департамент з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації здійснює закупівлю книг для поповнення бібліотечних фондів бібліотек української діаспори за кордоном україномовною видавничою продукцією.

Сьогодні, 19 серпня, спільно з Львівською обласною універсальною бібліотекою відгукнулись на пропозицію від громадської спілки «Студентське братство Львівщини» та долучились до проєкту «Литва читає українською», метою якого є підтримка української мови, культури й писемності у Литві, а також створення української бібліотеки у м. Каунас.

Для української діаспори у республіку Литва передано 139 примірників книг українських авторів. Серед них книги відомих українських авторів : Ігоря Калинця, Романа Іваничука, Мирослава Дочинця, Василя Шкляра, Юрія Андруховича та інших.

Вітання українській діаспорі в Литві передала директорка департаменту Ірина Гаврилюк: «Принагідно хочемо привітати усіх українців у Литві з прийдешнім святом Незалежності України та подякувати за збереження нашої спадщини за межами української держави!»

 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook