Максим Козицький зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Литовської Республіки в Україні

4 березня 2020р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 4 березня,  голова Львівської ОДА  Максим Козицький зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Литовської Республіки в Україні Марюсом Януконісом.

Очільник області привітав литовський народ із 30-ти річчям відновлення Литовської держави, а також відзначив, що уже як 20 років  функціонує Генеральне Почесне консульство у Львові.

“Литва є дружньою державою до України. Велика вам подяка за підтримку запровадження безвізового режиму з країнами Європейського Союзу, фінансову допомогу та за непохитну позицію Литовської Республіки у підтримці територіальної цілісності і незалежності нашої країни”, – зазначив Максим Козицький.

У відповідь, Посол зазначив, що Литовська Республіка готова і надалі розвивати співпрацю з Україною. Окрім того, Марюс Януконіс привітав Максима Козицького із призначенням на посаду голови адміністрації.

“Ми готові прийняти українську бізнес-делегацію у Литві, щоб напрацювати цікаві проекти для співробітництва”, - зазначив Марюс Януконіс.

Також Посол наголосив, що Литва готова прийняти на реабілітацію українських військових.  

“Україна є для нас пріоритетом у військовому плані. Події у вашій країні сильно зблизили наші народи. До нас звертаються багато областей з проханням прийняти військових на реабілітацію і ми маємо таку можливість”, - підкреслив Посол.

Також у межах зустрічі обговорили співпрацю в економічній, культурній, агропромисловій сфері, а також галузях туризму, альтернативної енергетики.

Максим Козицький запевнив пана Посла, що Львівщина готова створити сприятливий інвестиційний клімат для інвесторів, які будуть залучати кошти у підприємства області.

Також очільник області запросив литовських представників туризму на Львівщину задля ознайомлення із туристичним потенціалом області.

Зазначимо, сьогодні  у Львівській філармонії урочистою  академією відзначать 30-ту річницю відновлення незалежності Литви.

Ключові слова:

зустрічЛитвапосол

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook