У Гніздичеві будують школу, у якій зможуть навчатись понад 400 учнів

27 серпня 2021р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Будівництво школи у Гніздичеві розпочали ще у 90-х роках, однак у зв’язку з обмеженістю фінансових  ресурсів цей об’єкт здобув статус довгобуду.  Цьогоріч проєкт включили до програми Президента України «Велике будівництво» і для його завершення у поточному році залучили рекордну суму - 47,9 мільйонів гривень.

«Загальна кошторисна вартість будівництва закладу – понад  68 млн гривень. Цього року ми отримали значну суму і за ці кошти зможемо завершити  роботи. Станом на сьогодні звели двоповерхову будівлю та влаштували її покрівлю, встановили віконні та дверні блоки,  розпочали мурування внутрішніх перегородок, влаштування гідроізоляції, каналізації та системи водовідведення, залиття бетонних стяжок у підвальному приміщенні, встановлення пожежних резервуарів. Реалізація проекту забезпечить гідними та сучасними умовами навчання дітей, які на навчаються у пристосованих приміщеннях у три зміни», - зазначив перший заступник голови Львівської ОДА  Андрій Годик.  

До завершення проєкту необхідно: провести зовнішнє та внутрішнє оздоблення приміщень; влаштувати зовнішні мережі та споруди водопостачання, теплопостачання та газопостачання; монтаж електропроводки, електроосвітлення, вентиляції, опалення, теплопостачання, комп’ютерної мережі, пожежної сигналізації, блискавкозахисту; облаштування спортивних майданчиків, облаштування ліфта та іншого безбар’єрного доступу, придбати та змонтувати обладнання; благоустрій та озеленення території.

Добудувати і відкрити навчальний заклад планують цього року.

 

Ключові слова:

Гніздичівшкола

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook