У Нагуєвицькій спеціальній школі цьогоріч навчатиметься більше сотні дітлахів

2 вересня 2021р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

Представники департаменту освіти і науки відвідали із робочим візитом Нагуєвицьку спеціальну школу для дітей із порушеннями зору, аби поспілкуватись із керівництвом закладу та дізнатись як школа підготувалась до навчального року.

У школі навчається понад сотня дітей із Дрогобицької, Бориславської, Трускавецької, Старосамбірської та інших територіальних громад. В усіх дітей, які там навчаються та проживають, є порушення зору. У деяких – складні порушення (діти з інтелектуальними порушеннями та порушення зору).

«Останніх п’ять років школа активно розвивається, значно поліпшується матеріально-технічна забезпеченість закладу. Для цього регіону школа має неабияке значення. Дітям із порушенням зору потрібні спеціальні умови та кваліфіковані педагоги. Тут має бути не лише асистент вчителя, а й корекційний педагог, дефектолог, спеціальні підручники, корекційне та реабілітаційне обладнання. Тому при всьому позитиві розвитку інклюзії в загальноосвітніх школах, спеціальні заклади, де є сильніший кадровий склад та методичне забезпечення, дають цим дітям кращу освіту», - розповіла головний спеціаліст відділу ліцензування та атестації навчальних закладів департаменту освіти і науки Львівської ОДА Олександра Солтис. 

 У школі нещодавно відремонтували харчоблок та фасади двох корпусів, провели ремонт пральні, котельні, їдальні, сходових кліток. Зробили евакуаційне освітлення навчально-спального корпусу. Також встановили пандуси та облагородили територію.

«Вчителі вже підготували свої кабінети та чекають на повноцінний навчальний рік. Освітньо-виховний та організаційний процес у школі забезпечують понад 80 фахівців. Цього року педагогічний склад суттєво оновили. Також триває вакцинація педагогів. У школі вже вакцинували третину персоналу. Також важливим чинником в нашій роботі є корекційні заняття з дітьми, тому ми за спонсорські кошти закупили офтальмологічне обладнання», - розповів директор школи Ігор Роскіп.

Школа працює із 1961 року, однак від початку функціонування закладу, у ньому не було спортзалу. Відтак, у найближчих планах керівництва – облаштувати критий спортзал та відкритий спортивний майданчик.

Ключові слова:

нагуєвичішкола

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook