«Пандемія змусила систему освіти стати на шлях модернізації», - Олег Паска

6 вересня 2021р, Новини. Департамент освіти і науки, Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

Організувати вчителеві урок в дистанційному форматі складніше і довше, ніж провести його в очному режимі. Торік лише 5% вчителів уміли користуватись платформами для дистанційного навчання.

Щоправда, є кілька освітніх структур, яким вдалось забезпечити краще віддалене навчання, ніж очне. Для прикладу, викладачі кафедри штучного інтелекту Львівської Політехніки ідеально володіють платформами для віддаленого навчання.

«Торік, із початком карантину, система освіти пережила важкий стрес, адже доводилось час від часу переходити на віддалене навчання. Попри те, що департамент освіти зосередив свою увагу на навчанні педагогів, якість дистанційного навчання ще не дозволяє настільки якісно організувати освітній процес, як це відбувається при очному режимі. Саме тому, вакцинація зараз є вкрай необхідною для збереження життя та здоров’я наших педагогів та налагодження якісного очного навчання у школах», розповів директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Олег Паска.

Станом на сьогодні дві дози вакцини проти коронавірусу отримали 33% освітян. Аби заклади освіти могли працювати при переході території у червону зону, у колективі має бути вакциновано не менше 80% складу.

Очільник департаменту зазначив, що для системи освіти пандемія – це період кардинальних трансформацій: всі школи визначились з платформами для дистанційного навчання, уряд виділив субвенцію на навчання вчителів, створюються платформи, які об'єднуються між школами. Система освіти серйозно модернізується.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook