Інвестиційна компанія допомагає стартаперам реалізовувати власні ідеї

15 вересня 2021р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Вже завтра, 16 вересня, на Арені Львів, стартує ювілейний XX Міжнародний економічний форум. В межах заходу значну роль відвели питанню інвестицій, на відвідувачів чекає презентація стартап-проектів. Серед учасників дискусій про стартапи та інвестиції представники венчурного фонду QPDigital. Сьогодні із ними зустрівся голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Як зазначив очільник області Львівщина має великий потенціал до розвитку ІТ-галузі. Тут вже працюють великі компанії, створюються освітні осередки у напрямку новітніх технологій.

Фонд QPDigital створений інвестиційною компанією Quarter Partners. Цільовий розмір – 100 млн дол. Спеціалізується на ранніх інвестиціях в українські стартапи - від pre-seed до серії А. Команда вже проінвестувала за рік на більш ніж  5 млн дол.

Серед компетенцій Фонду – покращення маркетингової стратегії та бізнес-моделі, допомога у пошуку нових клієнтів, оптимізація технічного аспекту, вибір найкращого постачальника необхідних послуг, інвестиції та допомога у залученні капіталу.

Сьогодні Фонд шукає проекти з українським корінням, але обов'язково з метою виходу на закордонні ринки. Допомагають локальним командам досягати глобального ринку. Шукають проекти в таких інноваційних сферах як: blockchain, штучний інтелект, сервіси із розробки ігор, ІТ-логістика, цифрова медицина.

Компанія наразі лише починає працювати на Західній Україні. Бачать перспективу для інвестування саме на Львівщині.

«Ми інвестуємо в українські стартапи і бачимо, що тут є потенціал, який нам дуже потрібний. Це люди та ідеї в які б хотілось вкладати кошти», - розповіли представники фонду.

Їх бачення - разом з Львівським ІТ-кластером розвивати галузь на глобальному рівні, допомагати стартаперам рости та робити глобальні проекти.

Подати заявку на інвестування власної ідеї можна на сайті фонду. У процесі відбору QPDigital цікавлять такі критерії: досвід і якість команди, цінність продукту для потенційних клієнтів і розмір досяжного ринку.

Додамо, що спільно з West Ukrainian Business Club для найкращого стартапу Міжнародного економічного форуму QPDigital підготував грошове заохочення. 100 тис грн отримає той, хто представить найкращу стартап-ідею.

Загалом в межах Startup Expo представлять  понад 70 українських стартапів. Тут налагодити комунікацію зможуть стартапери та представники фондів, які мають потенціал фінансувати стартапи.

Ключові слова:

ІТ

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook