В ІТ-компанії нагородили переможців конкурсу «Закодуй майбутнє»

31 травня 2021р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

Упродовж двох місяців на Львівщині тривав конкурс із програмування для дітей різних вікових категорій.

Волонтерська організація Code Club, що навчає дітей програмуванню, спільно із департаментом освіти і науки Львівської ОДА організували обласний конкурс «Закодуй майбутнє», аби підтримати талановиту молодь області та заохотити її до подальшого розвитку.

Відтак, минулого тижня відбулось визначення та нагородження переможців.

«Наша мета дати можливість кожній дитині спробувати себе у програмуванні. Зараз ця сфера активно розвивається, тож ми  докладаємо усіх зусиль, аби долучити дітей до інформаційних технологій. Гуртки програмування для дітей у нас діють давно, але в якийсь момент ми зрозуміли, що треба долучати до цього процесу ще й школи. Він успішно відбувся, тож можемо сьогодні нагородити переможців», - розповіла координатор Code Club у Львівській області Ольга Конасова.

У конкурсі брали участь команди у складі трьох учнів та педагога- наставника. Команда учасників подавала проєкт у форматі гри, анімації або додатку.

«Дуже приємно, що є такі заходи, які ми можемо підтримати та розвинути. Віримо, що наші діти можуть все, саме тому для нас важливо підтримувати такі ініціативи. Завдяки талановитим, працелюбним та цілеспрямованим дітям ми зможемо збудувати справді сильну прогресивну країну, в якій ви зможете жити, творити і розвиватись. У цьому конкурсі діти вчились не лише основам програмування, а ще й працювати в команді. У сучасному світі це одна з найпотрібніших навичок», - звернулась до дітей під час нагородження заступник директора департаменту освіти і науки Львівської ОДА Ольга Котовська.

Всього на конкурс зареєструвалося 39 команд, 24 з яких надали свої роботи для оцінок журі.

«Роботи дітей були дивовижні та неймовірні. Діти просто молодці. Важко було обрати з-поміж усіх робіт якусь одну. Деякі роботи можна ставити за приклад. До такого рівня справді треба прагнути. Конкурси дають можливість росту, нових знань та пошуку мети», - зазначила член журі Надія Кальмук.

Для нагородження дітей запросили в ІТ-компанію SoftServe, де організували екскурсію та розповіли про особливості роботи в галузі інформаційних технологій.

«З першого погляду навіть важко сказати, що це дитячі роботи. Рівень надзвичайно високий. Це приємно тішить. Мені здається серед конкурсантів уже є ті молоді таланти, які невдовзі творитимуть майбутнє нашої компанії і всього ІТ-простору України», - резюмувала провідний спеціаліст з КСВ, HR маркетингу в компанії SoftServe Юлія Тарковська.

За результатми роботи журі:

у номінації Scratch перемогла

команда IT`S SCHOOL- IТ STEP School Львів - школа нового покоління (Кухта Остап, Бойчак Валентин)

у номінації HTML+CSS

команда «Kanzen» - Яворівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 Яворівської міської ради Львівської області (Мілянець Павло, Манько Дмитро, Глова Семен) .

у номінації PYTHON

Команда PyFuture - Дрогобицький ліцей (Кіндій Віталій, Гусак Віктор, Думайло Володимир)

Конкурс відбувся за підтримки департаменту освіти і науки ЛОДА, Львівської обласної бібліотеки для дітей та команії SoftServe.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook