Фахівці ІТ сфери навчатимуть дітей реалізовувати власні проекти

28 квітня 2021р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

ІТ-професіонали консультуватимуть та координуватимуть учнів щодо підготовки власних комп’ютерних продуктів. Для зацікавлених шкіл та учнів проводитимуть заходи спрямовані зокрема на активізацію інноваційної діяльності школярів в напрямах новітніх комп’ютерних технологій.

Днями у департаменті освіти підписали тристоронній меморандум про співпрацю між департаментом,  КЗ ЛОР «Львівський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» та Академією СТАРТ_ІТ.

«Співпраця обіцяє бути цікавою, адже покликана розвивати наше позашкілля. Його однозначно потрібно підтримувати, тим паче коли йдеться про сучасні напрями навчання, роботу із технікою, ІТ навики, комп’ютерну підготовку. Центр науково-технічної творчості уже розвиває робототехніку, така спільна робота доповнить та покращить навчання дітей», - акцентував під час підписання директор департаменту освіти і  науки Львівської ОДА Олег Паска.

Консолідація усіх зацікавлених сторін дозволить розробити нові напрями роботи з обдарованою молоддю у галузі ІТ-технологій задля інтеграції України до загальноєвропейського освітнього простору.

«Плануємо проводити майстер-класи, воркшопи, тренінги, де діти зможуть познайомитись із новими для себе сферами. На таких заняттях діти мають зробити свій маленький завершений продукт: програмування, фотошоп тощо. Вони зможуть побачити той чи інший процес зсередини і зрозуміти що їм подобається і що найбільше цікавить. Для викладачів також буде цікава ця співпраця, адже розглядаємо варіанти проведення майстер-класів для вчителів шкіл», - розповіла директор Академії СТАРТ_ІТ Олена Кобзєва.

Окрім того, у планах організовувати спільні проєкти, конкурси, фестивалі, літні табори для обдарованої учнівської молоді та залучати учнів до дослідницької діяльності в напрямах технічних, природничих та комп’ютерних наук.

Ключові слова:

ІТМеморандум

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook