На стадіоні «Сокіл» у Стрию тривають роботи першої черги (ВІДЕО)

17 вересня 2021р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

На стадіоні «Сокіл» у Стрию тривають роботи у межах капітального ремонту. Це один з об‘єктів президентської програми «Велике будівництво». Після реконструкції стадіон вміщуватиме понад 3 тисячі глядачів. 

Тут облаштують майданчики для баскетболу та футболу. Поруч встановлять тренажерне обладнання. На футбольному полі вистелять натуральний газон та облаштують систему автоматичного поливу. На території стадіону також проведуть освітлення території.  

«Оновлення спортивної інфраструктури є одним з засадничих елементів для розвитку масового спорту. Неможливо сподіватись, що школярі після уроків обиратимуть фізичні активності, якщо для цього не буде сучасних майданчиків та стадіонів. Так само як і не можна розраховувати на становлення нових чемпіонів з легкої атлетики, якщо бігові доріжки ще з минулого століття», – зазначив керівник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім‘як. 

Нагадаємо, у Буську вже завершилась реконструкція стадіону дитячо-юнацької спортивної школи. Цьогоріч влітку також відкрили оновлений стадіон імені Лева Броварського у Самборі.

Ключові слова:

СокілСтрийстадіон

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook