Стадіон Львівського університету фізичної культури пройшов міжнародну сертифікацію

26 листопада 2021р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

Легкоатлетичний стадіон навчально-спортивної бази Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського «СКІФ» відповідає умовам проведення міжнародних змагань. Відповідний сертифікат учора, 25 листопада, видала Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій у відповідь на заявку компанії, що займалась реконструкцією об‘єкту. Відтак, стадіон може приймати усі змагання, окрім чемпіонатів світу та Олімпійських Ігор.

Реконструкцію стадіону СКІФ завершили торік наприкінці серпня у межах президентської програми Велике будівництво. Кошторисна вартість проєкту – понад 13 мільйонів гривень. Тут облаштували бігові доріжки та сектори. Роботи виконували на сучасному обладнанні, за допомогою повністю автоматизованого укладача поліуретанової стяжки нового покоління, розробленого для облаштування професійних легкоатлетичних доріжок товщиною від 6 до 50 мм.

Стадіон СКІФ є унікальним, оскільки розташований на місці піщаного кар’єру та захищений від вітру зеленими насадженнями, а це забезпечує мінімальну похибку в результатах спортсменів-легкоатлетів та покращує їх загальні показники.

 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook