В Міжнародний День туризму у Львові заснували Асоціацію курортів України

27 вересня 2021р, Новини. Управління туризму та курортів, Прес-служба ОДА

Щорічно 27 вересня у світі відзначають День туризму. Це свято має на меті популяризувати туризм, показати його внесок в економіку світової спільноти, розвивати зв'язки між народами різних країн.

З цієї нагоди в музеї Митрополита Андрея Шептицького відбулись урочистості – вручення подяк представникам туристичної галузі, фіксація рекорду України та створення Асоціації курортів України.

З вітальним словом до присутніх звернувся заступник голови Львівської ОДА Віталій Загайний.

«Зараз у світі існує тренд на саморозвиток. Дійсно, упродовж свого життя людина повинна розвиватися, навчатись нового. Одним з найпродуктивніших способів реалізації цього тренду – вчитися завдяки мандрам. Це дає нам змогу дізнаватись більше про архітектуру того чи іншого міста або країни, про її історію й традиції не з книжок, а наочно. Водночас подорожуючи ми можемо ділитись та популяризувати українську культуру навіть за її межами. Отож, сфера туризму виконує також просвітницьку функцію. Звісно, пандемія внесла свої корективи у розвиток галузі, однак навіть вона не змогла вплинути на бажання людей мандрувати й пізнавати цей світ», - наголосив Віталій Загайний.

Отож, найголовнішим дійством стало підписання протоколу про створення Асоціації курортів України між чотирма сторонами:

  1. Трускавецької міською радою, в особі голови Кульчинського Андрія Богдановича;
  2. Моршинською міською радою, в особі голови Ільницького Руслана Яковича;
  3. Славською селищною радою, в особі голови Беги Володимира Мироновича;
  4. Великолюбінською селищною радою, в особі голови Фабриги Йосифа Ярославовича;

 

Асоціація має на меті забезпечити сприятливі організаційні та економічні умови для розвитку курортного та туристичного потенціалу на території України.

На свято також завітав й Данило Бега. Це наймолодший українець, який піднявся на гору Кіліманджаро. Хлопцю лише 13 років, а він уже подолав вершину заввишки у 5895 метрів. Під час заходу Данило отримав спеціальну відзнаку, адже потрапив у Книгу рекордів України, а опісля поділився своїми емоціями.

«Наша подорож розпочалась цьогоріч 2 липня. Гори - це наша сімейна традиція і коли батько запропонував піднятись на Кіліманджаро ми з братами одразу ж погодились. До вершини гори ми діставались цілий тиждень і вже 7 липня були угорі. Потрібно багато зусиль, адже це справді нелегко, перш за все і через брак кисню, і через різкі перепади температури. Це був мій перший досвід на такій висоті, однак на цьому я не планую зупинятись. Далі на мене чекає Говерла», - сказав хлопець.

Принагідно з нагоди відзначення Дня туризму та за внесок у розвиток туристичної галузі подяками та грамотами від першого заступники голови Львівської обласної державної адміністрації нагородили найкращих представників сфери туризму області.

Ілона Орнат

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook