«Управлінські рішення мають враховувати інтереси і пацієнтів, і медиків», - Іван Собко на презентації досліджень ТМО м. Львова

13 жовтня 2021р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні у Львівській міській раді незалежна компанія «Be-It Health & Social Impact» представила результати досліджень, проведених на основі аналізу фінансового стану, управлінської спроможності та якості медичних послуг у 9-ти медичних закладах Львова, які об’єднані в територіальні медичні об’єднання. Дослідження проводили у межах проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я».

У заході взяли участь заступник голови Львівської ОДА Іван Собко та директор департаменту охорони здоров’я адміністрації Орест Чемерис.

Зокрема, під час відкритих обговорень розвитку медицини міста Львова Іван Собко зазначив, що представники Львівської міської ради входять до госпітальної ради Львівщини, яка вже до кінця року представить Міністерству охорони здоров’я план розвитку госпітального округу Львівської області.

«Впевнений, що спільно з членами госпітальної ради, за підтримки спеціалістів «USAID», ми зуміємо прийняти управлінські рішення, які максимально враховуватимуть інтереси як пацієнтів, так і лікарів. Радий, що у нас є спільні бачення і розуміння.

Керівництво Львівської ОДА конструктивно ставиться до будь-яких ідей та пропозицій, проте ми переконані, що конкуренція має бути за пацієнта, а пацієнт має бути впевнений, що заклади охорони здоров’я синергійно та ефективно надаватимуть медичну послугу, а не просто конкуруватимуть за першість між собою», - наголосив Іван Собко.

Як зазначив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко, представлене дослідження є важливим проєктом, адже злиття медичних закладів зараз відбувається в усіх країнах, змінюються потреби людей, відповідно повинен змінюватися і лікарняний сервіс. 

Фото: Львівська міська рада

Ключові слова:

ТМОЛьвів

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook