«Все більше людей виявляють бажання вакцинуватись від COVID-19», - Орест Чемерис

26 жовтня 2021р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

На Львівщині вже проведено  1 009 447 щеплень проти коронавірусної інфекції, а кількість повністю вакцинованих мешканців області проти COVID-19 становить 420 190.

"Приємно бачити такі цифри і усвідомлювати, що все більше і більше людей виявляють бажання вакцинуватись від COVID-19. Перша доза -  це вже половина справи, однак отримати два щеплення дуже важливо. Відмовляючись від щеплень, ви піддаєтесь ризику виникнення серйозних ускладнень. Щодня в області реєструється близько тисячі нових випадків COVID-19. Адже для повного імунітету від вакцини потрібно приблизно два тижні після другої дози.

Вакцинація - це правильний спосіб поважати один одного і таким чином надати людям спокій захищеного середовища. Бути здоровим - це право кожного, не поширювати хвороби - це обов'язок перед іншими.

Будьте свідомі, того що існує спосіб запобігти недузі, захиститись від ризику госпіталізації і смерті. Вакцинація - рішення, яке рятує життя!", - зазначив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

В області для подолання пандемії коронавірусної інфекції використовують три вакцини: AstraZeneca, Comirnaty та CoronaVac. Для отримання щеплення створено максимально комфортні умови, зокрема, розгорнута мережа центрів вакцинації населення, кількість яких досягла 28. Також на Львівщині функціонує 188 пунктів щеплень.

"Хочу висловити вдячність усім працівникам, які займаються транспортуванням вакцин, безпосередньо процесом вакцинації, сімейним лікарям, координаторам та спеціалістам сфери охорони здоров’я, які причетні до цієї масштабної роботи. Дякую усім мешканцям, котрі провакцинувались і тим, хто ще чекає на другу дозу. Звертаюсь до мешканців області, у яких страх перед вакцинацією є більший, ніж страх заразитися коронавірусом. Ускладненя та наслідки, викликані хворобою, непередбачувані. Вакцинація дає вам лише захист!", - додав очільник департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook