Медики закликають мешканців Львівщини пройти обстеження для визначення рівня цукру в крові

12 листопада 2021р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

З 15 листопада мешканців Львівщини запрошують пройти обстеження для виявлення цукрового діабету. Про це сьогодні на брифінгу розповів керівник Львівського обласного ендокринологічного центру Юрій Вендзилович.

Пункти обстеження знаходитимуться у поліклініках міста, де усі охочі матимуть змогу проконсультуватися у лікарів-ендокринологів та сімейних лікарів. Як зазначив Юрій Вендзилович, найкраще здавати кров на рівень цукру через дві години після сніданку. Керівник ендокринологічного центру також додав, що у зв‘язку з пандемією коронавірусу у багатьох, хто перехворів на коронавірус, як правило, підіймається рівень цукру в крові, тому актуальним є своєчасне виявлення та профілактика.

«Закликаю всіх не лише упродовж наступних двох тижнів, але й упродовж року проходити обстеження для визначення рівня цукру в крові»,- наголосив Юрій Вендзилович.

Ця акція відбувається щорічно упродовж двох тижнів. Її метою є інформування мешканців області про необхідність регулярних обстежень рівня цукру в крові.

Ключові слова:

акціядіабет

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook