Обсяг обласного бюджету збільшили на майже 140 млн гривень

9 листопада 2021р, Новини. Департамент фінансів, Прес-служба ОДА

Сьогодні на пленарному засіданні обласна рада прийняла зміни до показників обласного бюджету, подані обласною державною адміністрацією з урахуванням пропозицій комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку обласної ради. В результаті, обсяг обласного бюджету збільшили на майже 140 млн грн.

«Зазначені зміни обумовлені необхідністю скерувати кошти, отримані від перевиконання планових завдань з мобілізації податків і платежів до обласного бюджету за 9 місяців поточного року, на фінансування видатків, пов’язаних з ростом цін на енергоносії та проведення заходів, спрямованих на боротьбу із Covid-19 та інші видатки.

Зокрема, обсяг обласного бюджету збільшили на 139,6 млн грн, з яких за рахунок понадпланових надходжень – 128,7 млн гривень, 10,9 млн грн – субвенції х бюджетів інших рівнів», - розповів заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

Окрім того, як доповів на сесії облради директор департаменту фінансів Львівської ОДА Олег Демків, уточнений план обласного бюджету на цей рік (загальна сума доходів) складає 6 млрд 138 млн грн, сума видатків - 6 млрд 715 млн грн.

Отож, згідно з рішенням Львівської обласної ради:

-       видатки установ та закладів обласного підпорядкування на енергоносії збільшили на 49 млн грн, на  заробітну плату – на 12,6 млн грн,
-       оплату кисню медичного та медикаментів – 5,9 млн грн,
-       придбання медичного обладнання – 14,5 млн грн,
-       виплату пільгових пенсій працівникам медичних закладів – 2,7 млн грн,
-       проведення капітального ремонту систем киснепостачання ковідних лікарень – 5 млн грн,
-       фінансову підтримку закладів фізичної культури  та спорту – 3,5 млн грн,
-       охорону музеїв – 0,9 млн гривень. 

Окрім того, збільшили видатки на реалізацію обласних програм:

-      капітального будівництва об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення на 19,8 млн грн,
-      «Безпечна Львівщина» – 6,3 млн грн,
-      підвищення конкурентоспроможності – 6,3 млн грн,
-      розвитку фізичної культури і спорту – 5,4 млн грн,
-      культури – 3,2 млн гривень.

Поряд з цим, у межах виконання Комплексної програми підвищення енергоефективності, енергозбереження та розвитку відновлюваної енергетики у Львівській області на 2021 – 2025 роки” здійснили перерозподіл видатків між напрямками використання, а саме - збільшили видатки для впровадження енергозберігаючих заходів на об’єктах бюджетної сфери на 1,2 млн грн за рахунок зменшення асигнувань на проведення заходу з відшкодування ОСББ відсотків за впровадження енергозберігаючих заходів. 

Окрім того, зменшили видатки на реалізацію Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2021-2025 роки на 8,2 млн грн у зв’язку із незапровадженням у поточному році електронного квитка на проїзд пільгових категорій громадян на виплату адресної грошової допомоги ветеранам УПА, вдовам (вдівцям) політв’язнів і вдовам (вдівцям) ветеранів УПА, реабілітованим громадянам.

До запропонованого обласною державною адміністрацією проєкту рішення про внесення змін показників обласного бюджету на 2021 рік бюджетною комісією з питань бюджету та соціально-економічного розвитку прийнято рішення про збільшення обсягу обласного бюджету ще на 20,7 млн грн, з яких за рахунок надходжень податків й неподаткових платежів –  5,3 млн грн, трансфертів з інших місцевих бюджетів – 3,6 млн грн, перерозподілу раніше наданих пропозицій – 11,8  млн грн. Додаткові кошти скерували на збільшення видатків програми капітального будівництва об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення на 20,7 млн грн.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook