«Керівники мають генерувати рішення, які сприятимуть розвитку закладів», - Іван Собко під час наради з керівниками обласних медичних установ

17 січня 2022р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

Держава дала можливість регіональній місцевій владі формувати стратегію розвитку медицини в області і допомагає у розвитку. У свою чергу керівники обласних закладів повинні ініціювати управлінські рішення, які дозволять закладам бути кращими і розвиватися. Про це під час наради з керівниками обласних медичних закладів наголосив профільний заступник голови Львівської облдержадміністрації Іван Собко.

«На початку року важливо розуміти, які в кожного закладу стратегічні цілі, які проблемні питання та чим можуть допомогти державний та обласний бюджети. Ми зведемо все це разом, щоб мати повне обгрунтоване цілісне бачення, яке представимо перед профільними депутатськими комісіями Львівської облради, зокрема, перед бюджетною та медичною комісіями», - зазначив Іван Собко.

Він також додав, що облдержадміністрація може допомогти і дотувати заклади з обласного бюджету, керівники закладів повинні надавати свої пропозиції щодо подальшої роботи.

Під час наради також обговорили фінансові можливості медичних закладів у розрізі виплати збільшених з січня цього року заробітних плат медичним працівникам. Зокрема, згідно з постановою Кабміну №2 від 12.01.2022 року, заробітна плата  має становити не менше 20 000 грн для лікарів, та не менше 13 500 грн - для молодших спеціалістів з медичною освітою.

«Кожен медичний заклад на початку року укладає угоди з Національною службою здоров’я України про фінансування послуг, які він надає. Важливо вже зараз розуміти, чи всім закладам вистачить цих коштів для виплати зарплат зокрема, та напрацювати можливі заходи для забезпечення повноцінної роботи медичних установ, яким буде недостатньо фінансування НСЗУ.   

Керівництво ЛОДА однозначно проти закриття закладів. Навпаки, ми підтримуємо рішення, які дозволять установам бути кращими, успішнішими і прогресивнішими. Проте кожен керівник повинен розуміти відповідальність не тільки за свій колектив, але і за свою установу. Керівники мають бути генераторами рішень, які сприятимуть розвитку закладів», - підкреслив Іван Собко.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook