Максим Козицький вручив сертифікати стажерам, які успішно завершили стажування

26 листопада 2021р, Новини. Прес-служба ОДА

В межах проекту «Стажування молоді» в Львівській ОДА нагородили сертифікатами стажерів, що успішно завершили стажування у 2021 році.

Участь в стажуванні взяли 38 осіб, з яких 32 – пройшли стажування, ще 3 – працевлаштувались, зокрема в департаменті економічної політики двоє осіб та одна особа у департаменті комунікації та внутрішньої політики.

«Щиро вітаю з успішним завершенням програми стажування у Львівській обласній державній адміністрації. Бажаю наснаги, вдосконалення та успіху в подальших починаннях»,  - виступив з вітальними словами голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Лідерами по залученні молоді до стажування є департамент економічної політики (відділ інвестиційної політики), де пройшли стажування 11 осіб та департамент екології та природних ресурсів, тут пройшли стажування 8 осіб.

«Стажування для мене, це велика можливість. Для мене цей період був досить насиченим. Мав можливість реалізувати себе в різних проектах, зокрема, в інвестиційних. Особливо чудово бути корисним в себе, на Львівщині, маючи іноземний досвід та можливість імплементувати його у нас. Вдячний Львівській облдержадміністрації за цей проект та шанс проявити себе саме тут», - розповів один з стажерів Данило Петрів, зараз він працює в департаменті економічної політики. 

У зв’язку з карантинними обмеженнями цього року кількість стажерів мінімальна. До карантину кількість учасників сягала понад 100 осіб.

Нагадаємо, Львівська обласна державна адміністрація пропонує для молодих та ініціативних людей спробувати себе реалізувати в органі державної влади та на державній службі. Проект «Стажування молоді» Львівська ОДА проводить з 2015 року.

Ключові слова:

нагородженнястажери

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook