Колектив видавництва «Астролябія» нагородили за значний вклад у видавничу справу

17 грудня 2021р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

Видавничий колектив відзначили за вагомий внесок у розвиток українського книговидання та сприяння формуванню патріотичної свідомості. Подяку від імені голови Львівської ОДА засновнику видавництва Олегу Фешовцю вручив директор департаменту комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОДА Дмитро Посипанко.

На сьогодні видавничий колектив готує до друку різножанрову літературу, а саме: художні книги, поезію, книги з філософії, психології, історії, релігії, політичних наук, права, економіки, мистецтва тощо. Важливим напрямком роботи видавництва «Астролябія» є мілітарна література. На початках видавництво обмежувалося виданням книг лише з військової історії, однак з 2014 року – розпочало програму видання професійної військової літератури, покликаної посилити обороноздатність держави.

Одним із важливих своїх завдань видавництво вважає підготовку перекладів та видання класичного світового спадку. Це твори художньої та фахової літератури. Саме завдяки зусиллям видавничого колективу чимало важливих класичних текстів українські читачі мають змогу читати класику світової літератури.

Значний внесок в українську культуру видавництво зробило виданнями середньовічної та ранньомодерної літератури, яка все ще залишається малодоступною для українського читача. Вже видано нові переклади «Пісні про Ролянда», «Божественної Комедії» Данте, перші українські переклади «Кентерберійських оповідей» Джеффрі Чосера і давньоанглійської поеми «Беовульф». Співробітниками видавництва ведеться активна робота над перекладом збірки вагантської поезії (з латини та середньоверхньонімецької) «Carmina Burana», а також інших класичних творів давньої європейської літератури.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook