Львівщина стане пілотною областю, де у соціальних закладах впровадять “розумний” пристрій для визначення агресії

14 грудня 2021р, Новини. Служба у справах дітей, Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

Мінсоцполітики вибрало Львівську область пілотною для презентації  “розумного” пристрою у соціальних закладах. Він зчитуватиме  і записуватиме розмову між людьми при  перших проявах агресії. Тоді фахівець прослуховуватиме запис і зможе конструктивно визначити, чи особи між собою проявляли агресію.

Пристрій розробили представники IT і розповіли про його роботу сьогодні в межах онлайн наради із заступницею Міністра з питань європейської інтеграції Ольгою Ревук. Участь у нараді взяв заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Бучко та начальник Служби у справах дітей Володимир Лис.

“Кожна п’ята сім'я в Україні потерпає від домашнього насильства.   В області перебувають на обліку зараз 155  постраждалих дітей. Львівщина є одним із показових регіонів, де робота з подоланням насильства ведеться з особливою відповідальністю. Ми підтримуємо впровадження такого проекту і готові сприяти у його подальшій реалізації”, - зазначив заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Бучко.

У свою чергу, Володимир Лис додав, що  Львівська область отримала майже 18,5 млн грн на створення мережі служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі. Це субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам, завдяки якій громади можуть створити та покращити діяльність спеціалізованих служб, зокрема, притулків, денних центрів, консультативних служб, придбати автомобілі для мобільних бригад при притулках.

“Ми плануємо наприкінці грудня відкрити два денні центри з кризовими кімнатами у Новому Роздолі та Дрогобичі. Зокрема цьогоріч на базі Львівської обласної дитячої клінічної лікарні "Охматдит" відкрили першу в області “зелену” кімнату у якій проводять опитування дітей, які зазнали насильства”, - додав Володимир Лис.

Нагадаємо, нещодавно на Львівщині організували “Всеукраїнську акцію «16 днів проти гендерно зумовленого насильства”, яка тривала до 10 грудня.

 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook