Проєкт «Твоє право на» від Львівської ОДА розглянули на Консультативній місії ЄС

8 грудня 2021р, Новини. Прес-служба ОДА

На презентації проєкту висвітлили теми захисту та безпеки в громадах, доступ до публічної інформації, психічне здоров’я, а також теми майна, аліментів, реєстрів.

Сьогодні, 8 грудня, радниця голови Львівської ОДА Галина Бордун презентувала проєкт «Твоє право на» Львівському регіональному представництву Консультативної місії Європейського Союзу.

Ініціативою КМЄС є Діалог з безпеки громад. Метою Діалогу є інституціоналізація  дієвого діалогу з безпеки громад задля посилення довіри між громадянським суспільством і правоохоронними органами. Діалог спрямований на рівноправну участь та представництво громадянського суспільства і правоохоронних органів.

 «Надзвичайно важливо, що сьогодні Консультативна місія Європейського Союзу об’єднала такі громадські організації та державні органи. Ми, як державні органи, зацікавлені в інформуванні громад Львівщини, зокрема, кожного мешканця про їхні можливості, майнові права, безпеку, а також доступу до публічної інформації.

Ми вдячні представникам Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, поліції Львівської області, уповноважених з прав людини, а також представникам щодо психічного здоров’я для України та департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА за те, що долучилися до ініціативи проєкту «Твоє право на» від Львівської облдержадміністрації», - зазначила радниця голови Львівської ОДА та керівниця проєкту Галина Бордун.

Вона також додала, що команда проєкту готова виїжджати в ті громади, які хочуть говорити про наявні проблеми та стараються їх вирішити.

Експертами проєкту «Твоє право на» є представники правоохоронних органів, експерти з психічного здоров’я людини, майнових питань, а також соціальних гарантій, які проводять зустрічі з територіальними громадами Львівщини щодо правової грамотності, безпеки та добробуту людини.

В межах проєкту «Твоє право на» відбулося 8 зустрічей з територіальними громадами та залучено понад 500 учасників.

Додамо, місією КМЄС є допомога державним органам України у послідовному реформуванні сектору цивільної безпеки шляхом надання стратегічних консультацій і практичної підтримки заходів з реформування згідно зі стандартами ЄС та міжнародними принципами належного врядування та дотримання прав людини.

Ключові слова:

проєкт

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook