«Щедрий вечір у Горіховому домі»: запрошуємо на благодійний аукціон в підтримку реконструкції притулку жертвам домашнього насильства

13 січня 2022р, Новини. Прес-служба ОДА

У п’ятницю, 21 січня, у Палаці Потоцьких відбудеться благодійний аукціон «Щедрий вечір у Горіховому домі». Його мета - зібрати кошти для реконструкції притулку жінкам, котрі постраждали від домашнього насильства. Співорганізатором заходу є Львівська обласна державна адміністрація.

У будинку Центру реінтеграції для жінок, що на вул. Личаківській, 90 (Фонд «Горіховий дім») у Львові стартує фінальний етап довгоочікуваної реконструкції. Організований благодійний збір коштів спрямований на розвиток Центру, у якому жінкам допомагають повернутися до нормального життя, надаючи їм тимчасове житло, соціальну і психологічну підтримку.

Програма аукціону передбачає інтерактивну музичну програму та час для нетворкінгу. Сам аукціон відбудеться 21 січня, о 19:00 год. За дрескодом необхідно вдягти вишиванку. Лотами стануть твори мистецтва українських художників та скульпторів, серед яких Андрій Роїк, Ольга Штейн, Дем'ян Перетятко та Ірина Соловей. Кошти з продажу квитків та лотів будуть переказані на будівництво будинку.

«Соціальна робота передбачає поєднання зусиль громадського сектору та органів влади усіх рівнів. Створення такого центру у Львівській територіальній громаді забезпечить надання важливої соціальної послуги для вразливої категорії громадян», - заступник голови Львівської ОДА Віталій Загайний.

Зібрані кошти спрямують на облаштування систем вентиляції та кондиціонування та оздоблювальних робіт фасаду.

Зазвичай, саме жінки найчастіше потерпають від домашнього насильства. У таких ситуаціях вони потребують підтримки у базових соціальних послугах, таких як тимчасове місце проживання та інтегральна опіка.

Реконструкція Центру передбачає облаштування житлових кімнат для тимчасово проживання потерпілих. Одночасно у Центрі зможуть жити 20 жінок терміном від шести місяців до року. Крім цього, в Центрі функціонуватиме громадський простір: фітнес, психотерапія, різноманітні майстер-класи тощо. У Центрі також працює пекарня-кондитерська «Горіховий дім».

«Наша кав’ярня – це те місце, яке дає змогу жінкам відновити свої професійні навички, адже робота допомагає їм реалізувати себе. Разом з професійними кухарями вони зможуть випікати печиво на продаж. За бажанням ми також пропонуємо їм підготовку за професіями кухаря, кондитера, офіціанта», - розповів засновник соціального підприємства «Горіховий дім» Юрій Лопатинський.

Довідково:

Історія діяльності Центру реінтеграції для жінок, які опинились в кризовій ситуації сягає 2010 року. Тоді він розташувався у Львові на вул. Старознесенській. Через два роки там запрацювала пекарня-кондитерська «Горіховий дім». З 2016 року Центр орендує приміщення за адресою вул. Личаківська, 90. Будинок не в належному стані й потребує реконструкції. З цією метою у Львові планують організувати благодійний вечір зі збору коштів. Детальніше про подію читайте за посиланням

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook