Іван Собко відзначив лауреатів премії імені Героя України Степани Бандери

1 січня 2022р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні дипломами відзначили лауреатів премії імені ідеолога українського націоналізму, провідника ОУН, борця за волю України Степана Бандери. Окрім того, лауреати отримують грошові винагороди.

Дипломи вручили заступник голови Львівської ОДА Іван Собко та заступник голови Львівської облради Євгеній Гірник під час урочистих заходів з нагоди 113-ї річниці з дня народження одного з найвідоміших українських політичних діячів.

Премію присуджують в галузі національного державотворення за вагомий внесок у розбудову національної української держави, доленосні громадсько-політичні рішення та науково-теоретичні напрацювання в царині державотворення. Заснували премію у 2012 році. Її присуджують у трьох номінаціях — «Політична діяльність», «Науково-навчальна національна державотворча діяльність» та «Громадська діяльність».

Нагадаємо, до цього року розмір грошової винагороди на одну номінацію становив 20 тисяч гривень, а вже з наступного року його  збільшать удвічі.

У 2021 році лауреатами премії стали:

  • у номінації «Громадська діяльність» - Уляна Кульчицька - заступниця першого проректора Українського католицького університету, пластунка-сеньйорка, голова Станичної пластової ради у станиці Львів, членкиня Наглядової ради при Львівській освітній фундації;
  • також у номінації «Громадська діяльність» - комунальний заклад Сколівської міської ради «Історико-краєзнавчий музей Сколівщина»;
  • у номінації «Політична діяльність» - Олег Кристиняк - письменник, автор історичних романів, волонтер;
  • у номінації «Науково-навчальна національна державотворча діяльність» - отець Михайло Греділь - парох храму Благовіщення Пресвятої Богородиці, Військовий капелан, засновник та голова громадської організації «Апостольська Чота», режисер фільму «Незламні».

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook