Балетмейстерів запрошують подавати документи на здобуття премії у сфері хореографії

7 лютого 2022р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти оголошує конкурс на здобуття премії імені А. Ф. Шекери у 2022 році.

Премія присуджується балетмейстерам за видатні досягнення у сфері хореографічного мистецтва – постановки, що мають сценічне втілення на професійній сцені.

Премія присуджується громадянам України на конкурсних засадах. Щороку присуджується лише одна премія у розмірі 20 тис грн.

На здобуття премії висувається завершена постановка або сукупність постановок, прем’єри яких відбулися упродовж останніх трьох років, але не пізніше, ніж за місяць до їх висування на здобуття премії.

На здобуття премії не висуваються постановки, які вже були відзначені іншими преміями, державними нагородами.
Премія не присуджується повторно. Премія не присуджується посмертно.

Пропозиції щодо кандидатів на здобуття премії вносяться закладами культури усіх форм власності, які здійснюють професійну діяльність у галузі хореографічного мистецтва, Національною хореографічною спілкою України, Національною академією мистецтв України, іншими творчими спілками, а також громадськими об’єднаннями, які діють у галузі професійного хореографічного мистецтва, закладами вищої освіти мистецького спрямування (далі – суб’єкти подання).

Достовірність наданої інформації забезпечують керівники суб’єктів подання, що подали пропозиції щодо претендента (претендентів) на здобуття премії, а також самі претенденти.

На здобуття премії до 01 квітня 2022 року до Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти (вул. Б. Грінченка, 1, м. Київ, 01001) подаються:

  • клопотання про присудження премії за підписом керівника установи, підприємства, організації, що висувають кандидата;
  • письмова згода кандидата на висунення його на здобуття премії та згода на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографія кандидата, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку;
  • творча характеристика кандидата за підписом керівника установи, підприємства, організації, що висувають кандидата;
  • копія документа, що посвідчує особу кандидата;
  • копія документа про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків або паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті);
  • цифрові відеозаписи творів (файли у форматі .MOV, .MPEG, .MP4, .AVI, .WMV), що висуваються на здобуття премії, супутні фотографії (файли у форматі .jpg, .jpeg, .tif, .tiff, .png), друкована продукція;
  • копії (фотокопії) публікацій відгуків у засобах масової інформації щодо постановки (сукупності постановок), висунутої на здобуття премії (за наявності).

У разі невідповідності поданих документів вищезазначеним вимогам, а також якщо їх подано після 01 квітня 2022 року, такі документи розгляду не підлягають та повертаються із зазначенням причини повернення.

У разі усунення недоліків документи може бути подано до Держмистецтв повторно до 01 квітня 2022 року. 

Контактна особа: Гліб Генсіцький, g.gensitskyi@arts.org.ua; тел.:(044) 202-13-90.

Положення про премію імені А. Ф. Шекери 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook