З нагоди Дня Незалежності молодих вчителів відзначать преміями

29 Червня 2021р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

Міжнародна молодіжна організація AIESEC з нагоди Дня Незалежності України відзначить найкращих молодих вчителів у межах Global Teacher Prize Ukraine. Педагоги, які народились в незалежній Україні, можуть подавати заявку на отримання премії.

Цьогоріч AIESEC і Global Teacher Prize Ukraine хочуть відзначити вчителів у віці від 20 до 29 років, які також:

- знають англійську на рівні B2 і вище;
- працюють із дітьми рік і більше;
- мають філологічну, педагогічну або психологічну освіту.

«Існує стереотип, що вчитель - це хтось під 60, із горою досвіду та вмінням бездоганно тримати дисципліну. Але ми хочемо показати, що вчителі зараз різні — і це класно. AIESEC як молодіжна організація вирішила відзначити саме тих педагогів, яким ще немає 30. По-перше, щоб показати, що такі є. А по-друге, ми віримо, що багато з таких учителів уміють по-схожому з дітьми дивитися та досліджувати світ, бути на одній хвилі з класом — і це треба цінувати», - розповіла голова відділу подій та зв’язків із громадськістю AIESEC в Україні Вікторія Петровська.

Переможець або переможниця поїде на безкоштовне стажування за напрямом «Global Teacher».

Global Teacher — це професійні оплачувані стажування за кордоном для викладачів. Вони тривають від 2 до 18 місяців і дають можливість педагогам отримати досвід роботи в країнах з абсолютно іншими культурними реаліями.

Подати заявку можна тут.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook