Фінансування територіальної оборони: на позачерговій сесії облради внесуть зміни до програми «Безпечна Львівщина»

15 лютого 2022р, Новини. Департамент з питань цивільного захисту, Прес-служба ОДА

Завтра, 16 лютого, о 10:00 год відбудеться позачергова сесія обласної ради. Таке рішення ухвалили сьогодні під час президії. Ключовим питанням стане формування та фінансування підрозділів територіальної оборони на Львівщині.

Отож, до обговорення винесуть стан готовності тероборони Львівської області та вжиття невідкладних заходів у випадку надзвичайної ситуації.

До виступу на сесії запросять керівників: 103-ї Окремої бригади територіальної оборони регіонального управління Сил територіальної оборони «Захід», головного управління ДСНС України у Львівській області, ГУ Нацполіції, управління патрульної поліції області.

Також серед спікерів: керівництво Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону, Львівського прикордонного загону, Штабу Антитерористичного центру при СБУ у Львівській області, Представництва Міністерства закордонних справ України у Львові, Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

Крім того, обласна рада розгляне питання внесення змін до Комплексної програми «Безпечна Львівщина» на 2021-2025 роки. В частині фінансування першочергово пропонують виділили 5 млн гривень на потреби Сил ТрО Львівщини.

Не менш важливим стане питання про визначення місця для дислокації батальйону територіальної оборони у Яворівському районі. Йдеться про передачу частини приміщень Немирівського санаторію.

Нагадаємо, на території області функціонує 103 Окрема бригада Сил територіальної оборони Збройних Сил України. В процесі формування перебувають 7 батальйонів (в кожному районі області).

У підсумку засідання члени президії визначили також дату проведення чергової сесії обласної ради. Вона має відбутися 1 березня.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook